جریمه ۱۰,۰۰۰ دلاری روزانه کایل دیویس

در ماه فوریه، گزارش شد که کایل دیویس، یکی از بنیانگذاران Three Arrows Capital (3AC)، با اتهامات فرار از احضاریه مربوط به سقوط صندوق تامینی ارزهای دیجیتال منحل شده سنگاپور مواجه شده است. متولیان فعلی ۳AC اکنون به دلیل عدم تبعیت وی از تحقیقات دادگاه نیویورک به دنبال جریمه روزانه ۱۰,۰۰۰ دلاری علیه وی هستند.

 

بنیانگذار ۳AC با جریمه دادگاه روبرو می‌شود

در ژوئیه سال گذشته، صندوق تامینی کریپتو ۳AC که دیگر فعال نیست، برای حمایت از ورشکستگی فصل ۱۵ اقدام کرد. صندوق تامینی کریپتو به دلیل فروپاشی اکوسیستم بلاکچین Terra متحمل ضررهای قابل توجهی شد. علاوه بر این، زیان‌های قابل توجهی از دارایی‌های بزرگ صندوق در Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) متحمل شد.

 

یک ماه قبل از اعلام ورشکستگی، گزارش‌ها پیش‌بینی می‌کردند که شرکت به‌طور بالقوه در پی انحلال‌هایی که منجر به زیان‌های چند میلیون دلاری شد، ورشکسته می‌شود. با شروع مراحل ورشکستگی و انحلال، گزارش‌هایی منتشر شد که نشان می‌دهد یکی از بنیانگذاران کایل دیویس ظاهراً از اجرای احضاریه‌های دادگاه غفلت کرده است.

 

تیم انحلال و مدیران املاک نیز از طریق توییتر به دیویس و هم بنیانگذار سو ژو احضاریه ارسال کردند. مدیران انحلال در آن زمان اظهار داشتند:

دیویس بدون تردید از احضاریه آگاه است، در ۴۱ پاسخ و ۶۴ بازتوییت برچسب‌گذاری شده است و یک بار دیگر تصمیم گرفته است که وظایف خود را در قبال ۳AC نادیده بگیرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا