اخبار هک و امنیتاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

به‌روزرسانی از هک Kyber Network

صرافی غیرمتمرکز (DEX) Kyber Network فاش کرده است که دلیل اکسپلویت هفته گذشته با موفقیت شناسایی و حذف شده است. در آخرین پست Kyber Network، این پلتفرم به جامعه اطلاع داد که وب‌سایت و رابط کاربری KyberSwap ایمن هستند و حمله در همان بعدازظهر پس از کشف خنثی شد.

 

Kyber Network گفت که تیم توانست در عرض دو ساعت تهدید را خنثی کند

بر اساس یک به‌روزرسانی موقت ارائه شده توسط این پلتفرم DeFi، حمله صورت گرفته بر دو کیف پول تأثیر گذاشته است. یکی از آنها تمام وجوهش به طور کامل جبران شد. کیف پول دیگر تأییدیه‌هایی را برای اسکریپت مخرب ارائه کرد و با موفقیت، قبل از از دست دادن وجوه، تأییدیه او را لغو کرد. هیچ کیف‌پول دیگری که در نتیجه این سوءاستفاده تحت تأثیر قرار گرفته یا وجوه از دست داده باشد وجود ندارد.

 

Kyber در حال حاضر با شرکای صنعتی، کارشناسان امنیتی برتر و مجریان قانون برای شناسایی هکرها و بازیابی وجوه دزدیده شده درگیر است. Kyber همچنین تأیید کرد که جزئیات بیشتر در مورد هک و علل ریشه ای در اواخر این ماه ارائه خواهد شد.

 

درباره Kyber Network بیشتر بدانید.

 

در ۱ سپتامبر، شبکه Kyber، پروتکل نقدینگی که KyberSwap بر اساس آن ساخته شده است، مورد حمله front end قرار گرفت. این تیم یک آسیب‌پذیری در کد وب‌سایت خود کشف کرد که به مجرمان کمک می‌کرد تا از طریق اسکریپت Google Tag Manager (GTM) فرانت برنامه را در معرض خطر قرار دهند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا