اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

KuCoin هند را به عنوان بازاری کلیدی می‌بیند!

لیو گفت پس از شروع شایعات در مورد ورشکستگی کوکوین، پلتفرم معاملاتی شاهد برداشت های غیرمعمول بالایی بود، اما به زودی وضعیت تثبیت شد. در حالی که بسیاری از صرافی های رده بالای ارزهای دیجیتال با توجه به عدم قطعیت نظارتی و بازار نزولی از هند منصرف شده اند، جانی لیو، مدیر عامل KuCoin، در درازمدت بازار هند، صعودی است. در مصاحبه اخیر، او در مورد استقبال از بازار و در دسترس بودن تخصص به عنوان دو دلیل کلیدی برای خوش‌بینی خود به چشم انداز ارزهای دیجیتال هند صحبت کرد.

 

هند بازاری کلیدی در بلندمدت است

او به indianexpress.com گفت مهم نیست که وضعیت فعلی چگونه است، به عنوان یک پلتفرم معاملاتی که در آستانه ۵ سالگی است، ما به دنبال آینده هستیم. من تصور می‌کنم که از طریق تأمین مالی بلندمدت و توسعه زیرساخت‌های KuCoin در بازار هند، توسعه بازار هند ارزش آن را دارد که مشتاقانه منتظر آن باشیم.

 

KuCoin هند را به‌عنوان یک بازار کلیدی به حساب می‌آورد که تعداد عظیمی از ۵.۶ میلیون مشتری جدید را در نیمه اول سال ۲۰۲۲ به پلتفرمش اضافه کرد. علاوه بر این، پلتفرم معاملاتی کریپتو استعدادهای محلی را جذب کرده و با طرح هایی مانند Chingari درگیر شده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا