افراد تاثیرگذارافراد تاثیرگذار 2020افراد تاثیرگذار 2021افراد تاثیرگذار 2022

کریستین اسمیت (Kristin Smith) مدیر اجرایی انجمن بلاکچین

زندگینامه کریستین اسمیت

Kristin Smith تاجری آمریکایی و مدیر اجرایی انجمن بلاک‌چین است؛ این انجمن تجاری مستقر در واشینگتن دی سی است که تمرکز اصلی آن روی مسائل مربوط به ارز دیجیتال و بلاکچین می‌باشد. او توانست تا در رشته مدیریت بازرگانی در مقطع کارشناسی ارشد فارغ‌التحصیل شود. کریستین اسمیت کار خود را با عنوان سناتور و دستیار کنگره در Capitol Hill واشینگتن دی سی شروع کرد و به مدت ۱۰ سال در آنجا مشغول بود.

او قبل از اینکه وارد صنعت بلاکچین شود، بر سیاست‌های تکنولوژی کار می‌کرد؛ به این شکل که به شرکت‌های تکنولوژی و بلاکچینی کمک می‌کرد تا به اهداف سیاستی عمومی خود در واشینگتن برسند. Smith عنوان مدیر اجرایی انجمن بلاکچین را از سال ۲۰۱۸ دریافت کرد و به یکی از معتبرترین رهبران سیاست ارزهای دیجیتال و نوآوری مالی تبدیل شد. او همچنین در برنامه‌های تلویزیونی همچون CNBC، Yahoo Finance، Fox Nation و Cheddar، به تفسیر و تحلیل این صنعت می‌پردازد.

 

زندگینامه کریستین اسمیت

 

کریستین اسمیت در ۲۰۲۰

انجمن بلاکچین در سال ۲۰۲۰ به سمت ارزهای دیجیتال در مسائل سیاست‌های عمومی سوق پیدا کرد؛ این فرایند را نیز با نوشتن گزارش‌های آموزشی و ملاقات با رهبران پشت صحنه انجام می‌داد. این انجمن علاوه بر تقویت رهبران کنگره در ردیف اول قوانین دوستدار کریپتو، از شرکت‌هایی که با اجرای کمیسیون بورس و اوراق بهادار مواجه بودند، حمایت کرد. از جمله این دوستداران کریپتو می‌توان به Tom Emmer، Bill Foster و Warren Davidson اشاره کرد. Hill همچنین نام اسمیت را در لابی‌گران برتر ۲۰۲۰ قرار داد. 

 

کریستین اسمیت در ۲۰۲۱

اسمیت در ۲۰۲۱ به یکی از اعضای هیئت مدیره Filecoin برای وبِ غیرمتمرکز تبدیل شد. هدف این بنیاد ایجاد اینترنتی برای کلیه افراد بود و قصد داشت تا این اینترنت را با هماهنگی و پشتیبانی از توسعه نرم‌افزار منبع باز و پروتکل‌هایی برای حافظه داخلی و شبکه‌های ذخیره‌سازی ایجاد کند. فعالیت‌های پیرامون انجمن بلاکچین باعث شد تا فرایند بهبود محیط سیاست‌های عمومی شدت بگیرد. در این صورت، شبکه‌های کریپتو می توانند تا در ایالات متحده آمریکا رونق بگیرند. 

کلیه استراتژی‌های سیاست عمومی در انجمن توسط Kristin Smith می‌شود. او همچنین تعامل با صنعت و ارتباط با سیاست‌گذاران را رهبری می کند و در تلاش است تا ارتباطی میان سیاست‌گذاران و قانون‌گذاران ایجاد کند. فعالیت‌های اسمیت در این صنعت باعث شد تا بازیگران معروف این فضا همچون eToro، Digital Currency Group, Kraken و Greyscale به قانون‌گذاری صنعت کریپتو کمک کنند؛ البته که هنوز این کمک‌ها در رابطه با حمایت از مشتری و کسب و کار در مراحا ابتدایی قرار دارند.

 

کریستین اسمیت در 2021

 

کریستین اسمیت در ۲۰۲۲

کریستین اسمیت سال را با عنوان کارگردانی مستقل با SkyBridge Capital شروع کرد. او همچنین یکی از مهمانان برجسته CES در لاس وگاس بود و در رابطه با قانون‌گذاری و مقررات ارزهای دیجیتال در این مراسم شرکت کرد. انجمن بلاکچین با اعضایی دو برابرشده و بودجه‌ای چهاربرابرشده سال ۲۰۲۱ را به پایان رساند. در ۲۰۲۲ انتظار می‌رود تا Smith انجمن تجاری خود را رشد دهد و تأثیر زیادی بر ارزهای دیجیتال بگذارد و کسب‌ و کار‌های بلاکچین بیشتری به آن ملحق شوند. 

ارتقای ارزش بلاکچین و ارزهای دیجیتال در واشینگتن یکی از موضوعات مهمی بود که اسمیت در سال ۲۰۲۱ به آن پرداخت و در ۲۰۲۲ نیز ادامه دار خواهد بود. طبق یک نظرسنجی مشخص شد که ۶۲ درصد آمریکایی‌ها از ارزهای رمزنگاری شده و پتانسیل آنها حمایت می‌کنند و معتقدند که ایالات متحده باید در سطح جهانی رقابتی باقی بماند که به تشویق دولت برای توسعه صنعت کریپتو نیازمند است. Smith با وجود سخت بودن متقاعد کردن افراد برای این صنعت، به ترویج ارز دیجیتال در میان سناتورها و نمایندگان مجلس ادامه خواهد داد. 

امتیاز دهید

مریم افشار

کارشناس ارشد زبان انگلیسی، مترجم، محقق و مقاله نویس حرفه‌ایِ دنیای ارزهای دیجیتال، یک روزنامه نگار فناوری مالی که از سال 2015 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. او علاقه زیادی به بیت کوین و برنامه های غیرمتمرکز دارد. از سپتامبر 2016، بیش از 500 مقاله در مورد پروتکل های مخربی که امروزه در حال ظهور است، نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا