کراکن باید داده‌های مشتریان را به IRS گزارش دهد

کراکن، صرافی ارز دیجیتال که مقر آن در سانفرانسیسکو است، حکم دادگاهی را از یک قاضی ایالات متحده دریافت کرده است که بر اساس آن باید اطلاعات مشتریان را به سرویس درآمد داخلی (IRS) منتشر کند. در پرونده دادگاه که در روز جمعه ارسال شد، آمده است که IRS به دنبال جزئیات مربوط به حساب‌هایی است که در طول سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰ فعالیت تجاری سالانه ۲۰,۰۰۰ دلار یا بالاتر را ثبت کرده اند.

 

IRS برای داده‌های مشتری Kraken در بررسی مالیات کریپتویی دستور دادگاه را به دست می‌آورد

فوریه گذشته، IRS دادخواست دادگاهی را به ناحیه شمالی کالیفرنیا ارسال کرد و در آن قصد خود را برای بررسی کامل سوابق مالی و داده‌های کراکن به منظور کشف کاربران ارزهای دیجیتال که ممکن است تعهدات مالیاتی خود را نادیده گرفته باشند، ارائه کرد. این دادخواست به طور خاص درخواست دسترسی به کتاب‌ها، سوابق، اوراق و سایر داده‌های کراکن را داشت.

 

در این دادخواست آمده است:

سازمان امور مالیاتی در حال انجام تحقیقاتی برای تعیین هویت و تصحیح بدهی مالیات بر درآمد فدرال افراد آمریکایی است که در سال‌های منتهی به ۳۱ دسامبر ۲۰۱۶، ۲۰۱۷، ۲۰۱۸، ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ تراکنش‌هایی را با ارزهای دیجیتال انجام داده‌اند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا