اخبار بلاکچیناخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

صندوق سرمایه‌گذاری KKR در بلاکچین Avalanche

غول سرمایه‌گذاری جهانی KKR & Co با شرکت مدیریت دارایی‌های دیجیتال Securitize برای توکن کردن صندوق سهام خصوصی خود در یک شبکه بلاکچین عمومی شریک شده است. شرکت سرمایه‌گذاری KKR امیدوار است از صندوق توکن شده ۴ میلیارد دلاری برای جذب سرمایه‌گذاران بیشتر استفاده کند. بر اساس یک بیانیه رسمی مطبوعاتی، این مشارکت به KKR اجازه می‌دهد تا دومین صندوق رشد استراتژیک مراقبت‌های بهداشتی خود را در بلاکچین Avalanche توکن کند و سرمایه‌گذارانی را با حداقل ۵ میلیون دلار دارایی قابل سرمایه‌گذاری جذب کند.

 

KKR وجوه توکن شده را به سرمایه‌گذاران ارائه می‌دهد

این یک صندوق ۴ میلیارد دلاری است که در شرکت‌های رو به رشد مراقبت‌های بهداشتی در آمریکای شمالی و اروپا سرمایه‌گذاری می‌کند. دان پارانت، مدیر عامل و رئیس مشترک بخش ایالات متحده در KKR، اظهار داشت که این شرکت علاقه فزاینده‌ای را از سوی سرمایه‌گذاران فردی در مورد این صندوق دریافت کرده است.

 

او همچنین خاطرنشان کرد که وجوه توکن‌شده موانعی را که مانع از دسترسی سرمایه‌گذاران به سهام خصوصی می‌شود از بین می‌برد. به عنوان مثال، وجوه توکن شده به افراد اجازه می‌دهد تا به راحتی به سهام خصوصی دسترسی داشته باشند در حالی که آنها را قادر می‌سازد مقادیر کمتری را سرمایه‌گذاری کنند.

 

پارانت افزود:

فناوری بلاکچین با توانایی دیجیتالی کردن ناکارآمدی‌های عملیاتی و افزایش سهولت استفاده برای سرمایه‌گذاران فردی، این پتانسیل را دارد که نقش مهمی در آینده بازارهای خصوصی ایفا کند.

 

با کمک صندوق Securitize در Avalanche، سرمایه‌گذاران واجد شرایط می‌توانند صندوق رشد KKR را خریداری کنند. سرمایه‌گذاران باید اوراق بهادار را به مدت یک سال، قبل از فروش آن به سایر خریداران واجد شرایط در بازار ثانویه تحت مدیریت Securitize نگه دارند.

 

کارلوس دومینگو، مدیر عامل Securitize، گفت:

این صندوق جدید گام مهمی در جهت دموکراتیک کردن دسترسی به سرمایه‌گذاری‌های سهام خصوصی با ارائه دسترسی کارآمدتر به محصولات با کیفیت سازمانی است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا