مصاحبهاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کویناخبار جهان

کیوساکی از سرمایه‌گذاران می‌خواهد کریپتو بخرند

نویسنده مشهور کتاب پرفروش پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، سرمایه گذاران را ترغیب کرد که هم اکنون وارد ارزهای دیجیتال شوند و پیش‌بینی کرده است که بزرگترین سقوط اقتصادی در تاریخ جهان در راه است. او تاکید کرد اکنون زمانی است که شما باید وارد رمزنگاری شوید.

 

رابرت کیوساکی می‌گوید اکنون زمان خرید کریپتو است

رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر، روز یکشنبه به مشترکان Rich Dad Community خود گفت که آنها باید همین الان، قبل از وقوع بزرگترین سقوط در تاریخ جهان، وارد رمزنگاری شوند.

 

پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال ۱۹۹۷ توسط کیوساکی و شارون لچتر نوشته شده است. بیش از شش سال است که در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد. بیش از ۳۲ میلیون نسخه از این کتاب به بیش از ۵۱ زبان در بیش از ۱۰۹ کشور فروخته شده است.

 

کیوساکی با تکرار پیش‌بینی‌های وحشتناک خود برای مشترکین Rich Dad Community خود نوشت:

من پیش‌بینی می‌کنم بزرگترین رکود تاریخ جهان در راه است.

 

در حالی که نویسنده مشهور درباره یک رکود طولانی هشدار داده است، او تاکید کرد که بازارهای نزولی بهترین زمان برای سرمایه گذاران برای ثروتمند شدن هستند زیرا همه چیز در معرض فروش خواهد بود. توصیه او با توییت او در ماه ژوئیه تکرار شد، زمانی که گفت کلمه چهار حرفی مورد علاقه اش Sell است. این نویسنده معروف توضیح داد که قیمت دارایی‌ها در حال سقوط است و او در موقعیت نقدی قرار دارد و منتظر است تا معاملات را انجام دهد، به خصوص در زمینه املاک و بیت کوین.

 

کیوساکی همچنین هشدار داد که دلار آمریکا در حال سقوط است که منجر به پذیرش جریان اصلی ارزهای دیجیتالی می‌شود که توسط دولت‌ها کنترل نمی‌شوند. وی با اشاره به اینکه فدرال رزرو و خزانه‌داری دلار آمریکا را نابود می‌کنند، بارها گفت که به دولت، رئیس جمهور جو بایدن، جانت یلن وزیر خزانه‌داری، فدرال رزرو و رئیس فدرال رزرو جروم پاول اعتماد ندارد. او همچنین به وال استریت نیز اعتماد ندارد.

 

این نویسنده مشهور تاکید کرد:

این کافی نیست که بخواهید وارد کریپتو شوید، اکنون زمانی است که باید وارد کریپتو شوید، قبل از بزرگترین سقوط اقتصادی در تاریخ.

 

کیوساکی همچنین مکرراً پیش‌بینی‌ها و توصیه‌های سرمایه‌گذاری خود را در توییتر به اشتراک می‌گذاشت. او روز سه‌شنبه توییت کرد که زمان ثروتمند شدن فقرا فرا رسیده است و افزود که سهام، اوراق قرضه، صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک، صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) و املاک و مستغلات در حال سقوط هستند. وی خاطرنشان کرد که طبق پیش‌بینی قبلی طبقه متوسط ​​در حال نابودی است. آخرین توییت او شبیه توییت دیگری است که او در ماه اوت زمانی که هشدار داد همه بازارها در حال سقوط هستند، منتشر کرد. در آن زمان، او همچنین از بازارهای نقره و بیت کوین در میان بازارهایی نام برد که انتظار داشت سقوط کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا