اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار هک و امنیت

اتهام کیم کارداشیان به دلیل تبلیغ غیرقانونی Emax

روز دوشنبه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه کیم کارداشیان به دلیل تبلیغ غیرقانونی دارایی رمزنگاری Ethereummax شکایت کرد. رگولاتور ایالات متحده توضیح داد که کارداشیان با تسویه اتهامات و پرداخت ۱.۲۶ میلیون دلار جریمه موافقت کرده است و قصد دارد با تحقیقات در حال انجام SEC همکاری کند.

 

کارداشیان توسط SEC متهم شد، سلبریتی موافقت کرد ۱.۲۶ میلیون دلار جریمه بپردازد و به مدت ۳ سال هیچ دارایی رمزنگاری را تبلیغ نخواهد کرد

 

در اواسط ژوئن ۲۰۲۱، رسانه‌ها در مورد کیم کارداشیان، ستاره سریال تلویزیونی خود و نحوه تبلیغ توکنی به نام ethereummax (EMAX) گزارش داد. در آن زمان، او یک پست اینستاگرامی را به اشتراک گذاشت که با علامت #AD مشخص شده بود و کارداشیان گفت آنچه را که دوستانم در مورد توکن اتریوم مکس به من گفته اند را به اشتراک می‌گذارم. کارداشیان تنها سلبریتی نبود که EMAX را رد کرد، زیرا این توکن توسط بوکسور حرفه‌ای فلوید می ودر و مهاجم سابق بوستون سلتیکس، پل پیرس نیز تبلیغ شد.

 

در اطلاعیه SEC در ۳ اکتبر آمده است که کارداشیان فاش نکرده است که در آن روز ۲۵۰,۰۰۰ دلار برای انتشار پست اینستاگرام برای ۲۲۸ میلیون دنبال کننده خود دریافت کرده است.

 

رگولاتور ایالات متحده روز دوشنبه توضیح داد:

پست کارداشیان حاوی پیوندی به وب سایت Ethereummax بود که دستورالعمل‌هایی را برای سرمایه‌گذاران بالقوه برای خرید توکن‌های EMAX ارائه می‌داد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا