KILT با Deloitte ادغام می‌شود

یکی از بزرگترین شرکت‌های حسابداری جهان در حال ادغام با اکوسیستم پولکادات است. پولکادات اعلام کرد که Deloitte Switzerland در حال ادغام فناوری بلاکچین پاراچین KILT سابق برای صدور اعتبار دیجیتال قابل استفاده مجدد برای پشتیبانی از فرآیندهای KYC و KYB است. با این حرکت، Deloitte به آخرین شریک بزرگ سازمانی تبدیل شد که به اکوسیستم Polkadot آمده است. اعتبار دیجیتال مورد بحث موارد استفاده گسترده‌ای مانند انطباق با مقررات برای بانکداری و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، تأیید سن برای تجارت الکترونیک، ورود به سیستم خصوصی و جذب سرمایه خواهد داشت.

 

ادغام Deloitte با KILT

پست رسمی وبلاگ توضیح داد که اعتبارنامه‌های قابل استفاده مجدد KYB و KYC که در زیرساخت هویت KILT ایجاد شده‌اند، چالش‌های مرتبط با ارائه کنترل و انعطاف‌پذیری به مشتری را برطرف می‌کنند. به این ترتیب، مشتریان کنترل خود را حفظ می‌کنند، زیرا اعتبارنامه‌ها در دستگاه‌های خودشان در کیف پول ذخیره می‌شوند، در نتیجه به آنها این قدرت را می‌دهند که انتخاب کنند با چه کسی اعتبار خود را به اشتراک بگذارند و کدام نقاط داده اعتبار را در دسترس قرار دهند.

 

به عنوان بخشی از ادغام، Deloitte یک کیف پول برای مشتری به منظور مدیریت و اشتراک‌گذاری اعتبار آنها ارائه می‌دهد. این ویژگی جدید به شکل یک افزونه مرورگر خواهد بود و راه‌اندازی می‌شود که نیازی به دانش قبلی در مورد بلاکچین ندارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا