Kibatsu Mecha، مجموعه NFT ربات‌های قهرمان!

مجموعه NFT های کیباتسو مچا

Kibatsu Mecha یکی از مجموعه‌های بزرگ و مورد توجه در بازار بزرگ NFT ها میباشد، در حال حاضر در عصری قرار داریم که تقاضا برای NFT ها بسیار بالا است اما همه ی سرمایه گذاران و کلکسیونرها به دنبال جمع‌آوری بهترین آثار NFT هستند تا از هدر رفتن وقت و سرمایه خود جلوگیری کنند. یکی از مورد توجه ترین آثار Kibatsu Mecha است که در ادامه این مقاله به بررسی بیشتر این مجموعه NFT میپردازیم.

 

Kibatsu Mecha چیست؟

کیباتسو به معنای عجیب است و مجموعه NFT کیباتسو مچا دارای ۲,۲۲۲ اثر NFT میباشد که تعداد قابل توجهی برای یک مجموعه است. این مجموعه توسط Kibatsu Corp ساخته شده است و خالق آن انیماتور و هنرمند ماهر Jerry Liu میباشد.

جری لیویک تصویر گر و انیماتور آمریکایی است که طی مدت طولانی آثار او توسط نشریات برتر مانند ،Gizmodo, Kotaku, Hypebeast, Cartoon Brew Motionographer به چاپ رسیده است. پس از مدتی او تصمیم گرفت که تبدیل به فری لنسر شود و تمام توجه خود را به کارهای شخصی اش جلب کند که باعث ساخت kibatsumecha.com شد.

کیباتسو مچا1

هر Kibatsu Mecha هفت ویژگی را در خود جای داده است، تمام این آثار توسط انیماتور و با دست رسم شده اند، متحرک هستند و هر کدام از این آثار دارای ویژگی هایی هستند که باعث نادر شدن یا Rare شدن آنها شده است و به میزان Rare بودنشان در جایگاه خاصی قرار میگیرند.

داستان به این صورت است که هر کیباتسو مچا دارای خلبان مخصوص خودش است که در کیباتسو مگا سیتی و مناطق حول آن زندگی میکند، در ورزشگاه شهر کیباتسو که آتاکی آرنا نام دارد به جنگ و مبارزه میپردازند، دلایل آنها برای جنگ شکوه، هیجان، ثروت، قدرت، افتخار و عشق است. Kibatsu Mecha جز جدایی ناپذیر از شهر کیباتسو است.

 

گران ترین اثر Kibatsu Mecha

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم این مجموعه NFT دارای ۲,۲۲۲ اثر است که هر کدام دارای قابلیت و ویژگی های خاصی میباشند، گرانترین اثر از این مجموعه آثار که تا کنون معامله شده است، اثر Kibatsu Mecha #1052 میباشد که در آخرین معامله با قیمت ۱۵ اتریوم فروخته شده است.

کیباتسو مچا2

 

جمع‌بندی

Kibatsu Mecha یکی از مجموعه های NFT است که توسط جری لیو خلق شده و بر بستر اتریوم مینت شده است، این مجموعه آثار را میتوان از opensea.io خریداری کرد. کیباتسو مچا دارای ۲,۲۲۲ اثر در مجموعه خود است که از این حیث مجموعه بزرگی در نظر گرفته میشود، در بالا به بررسی مجموعه Kibatsu Mecha پرداختیم، امیدواریم با مقاله بالا، ابهامات و سوالاتی که در این زمینه برای شما ایجاد شده بود برطرف شده باشد.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

علی کریمی

من عاشق تحقیق و کاوش در این دنیای بی پایان بودم و در مورد همه موضوعات تحقیق میکردم تا اینکه در سال 2019 با دنیای کریپتو آشنا شدم و به شدت به بلاکچین و دنیای ارز های دیجیتال علاقمند شدم. کریپتو هم عین انسان ها برام جذابه چون هر دو غیرقابل پیش بینی و بی انتها هستند، به همین دلیل به دنیای رمز ارزها به اندازه دنیای روانشناسی علاقمندم. باور من اینه زمانی که انسان ها قدرت کلمات رو درک کردند، متوجه شدند که گلوله ها به اندازه کلمات کشنده نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا