دستمزد ۱۵ میلیون دلاری کوین اولری

کوین اولری با نام مستعار آقای شگفت‌انگیز، فاش کرده است که صرافی کریپتویی ورشکسته FTX به او حدود ۱۵ میلیون دلار پرداخت کرده تا سخنگوی آن‌ها شود. وی گفت حدود ۹.۷ میلیون دلار در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کردم. فکر می‌کنم این چیزی است که از دست دادم. اولیری گفت فعلا همه چیز صفر است.

 

کوین اولری ۱۵ میلیون دلار توسط FTX دستمزد دریافت کرد

کوین اولری در مصاحبه‌ای با CNBC فاش کرد که صرافی سقوط کرده FTX سال گذشته حدود ۱۵ میلیون دلار به او پرداخت کرد تا سخنگوی آن‌ها شود.

 

اولری با اشاره به اینکه طعمه شد، توضیح داد:

کل معامله کمتر از ۱۵ میلیون دلار بود، در مجموع من حدود ۹.۷ میلیون دلار را در ارزهای دیجیتال گذاشتم. فکر می‌کنم این چیزی است که از دست دادم. چون در حال حاضر صفر است.

 

وی همچنین فاش کرد که او همچنین بیش از ۱ میلیون دلار سهام FTX دارد که اکنون به دلیل فرآیند محافظت از ورشکستگی بی‌ارزش شده است. علاوه بر این، آقای شگفت انگیز توضیح داد که موجودی کمی بیش از ۴ میلیون دلار ظاهراً توسط مالیات و حق‌الزحمه نمایندگان خورده شده است.

 

او اعتراف کرد:

سرمایه‌گذاری خوبی نبود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا