اخبار بیت‌ کویناخبار جهان

اولری علیرغم اصلاحات اعتقاد به صعود بیت کوین دارد

کوین اولری علیرغم اصلاحات گسترده همچنان نظرش نسبت به بیت کوین صعودی است

در مصاحبه اخیر با Stansberry Research، غول تجاری کانادایی، کوین اولری، می‌گوید که همچنان نسبت به ارزهای دیجیتال خوش‌بینانه است.

اولری ادعا می کند که پیش بینی های بیت کوین هرگز دقیق نبوده است و می افزاید که “هیچکس” قادر به پیش بینی دقیق نوسانات آن نبود.

این فرض که بیت کوین می‌تواند در برابر تورم محافظت کند، کاملاً اشتباه بود.

“Shark Tank” پیش بینی می کند که بیت کوین بی ثبات خواهد ماند. او آن را با عملکرد آمازون در ۱۵ سال گذشته مقایسه کرد.

اولری تکرار کرده است که روایت در مورد پذیرش نهادی بیت کوین درست نیست زیرا کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده هنوز صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین را تایید نکرده است. مالکیت بیت‌کوین توسط مؤسسات به دلیل بخش‌های انطباق آن‌ها ناچیز است. علیرغم اینکه تورم سال به سال در آوریل به بالاترین سطح از سال ۱۹۸۱ رسیده است، بیت کوین بر اساس سال به امروز ۳۷.۶۵ درصد کاهش یافته است. همچنین ۵۷.۸۸ درصد از بالاترین رکورد خود کاهش یافته است.

 

مربوط

بنیانگذار Avalanche می گوید ترا به بدی Mt. Gox است
اوایل امروز، قیمت بیت کوین به پایین ترین حد روزانه ۲۸۶۹۰ دلار سقوط کرد. اکنون در مسیر ثبت هشتمین هفته متوالی خود در وضعیت قرمز قرار دارد و عملکرد شاخص داو را منعکس می کند.

سرمایه گذاران کانادایی که در سال ۲۰۱۹ بزرگترین ارز رمزنگاری شده را به عنوان “آشغال” مورد انتقاد قرار دادند، در سال ۲۰۲۰ با ارزهای دیجیتال گرم شدند.

سال گذشته، اولری شروع به سرمایه گذاری در پروژه های مختلف ارزهای دیجیتال کرد و تمرکز خود را فراتر از بیت کوین گسترش داد.

در ماه مارس، «Mr. Wonderful» نشان داد که ارزهای دیجیتال و سهام مرتبط با بلاک چین یک پنجم از سبد او را تشکیل می‌دهند.
امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا