کوین اولری از موضع خود دفاع می‌کند

کوین اولری با نام مستعار آقای شگفت‌انگیز، از حمایت خود از صرافی رمزارز سقوط کرده FTX و مدیر عامل سابق آن سم بنکمن فراید (SBF) دفاع کرده است. وی تاکید کرد که اینجا آمریکا است و نظام قضایی فرض برائت را فراهم می‌کند مگر اینکه خلاف آن ثابت شود. اولری همچنین اتهام Changpeng Zhao (CZ) مدیر عامل بایننس را رد کرد که در یک جلسه استماع سنای ایالات متحده درباره علت شکست FTX به دلیل بایننس، شهادت دروغ گفته است.

 

کوین اولری به دفاع از سم بنکمن فراید ادامه می‌دهد

کوین اولری در مصاحبه‌ای با CNBC روز جمعه از موقعیت خود به عنوان سخنگوی صرافی سقوط کرده FTX دفاع کرد. او همچنین در مورد مدیر عامل بایننس، Changpeng Zhao (CZ) صحبت کرد که او را دروغگو خوانده است.

 

اولری وقتی از او پرسیده شد که چرا مدیر عامل سابق FTX، سم بنکمن فراید (SBF) را به شدت محکوم نکرد، پاسخ داد:

این آمریکاست. نظام قضایی فرض برائت را فراهم می‌کند مگر اینکه خلاف آن ثابت شود.

 

مدیر سابق FTX هفته گذشته در باهاما دستگیر شد. دولت ایالات متحده و چندین تنظیم کننده چندین اتهام کلاهبرداری را علیه او و صرافی ارزهای دیجیتالش مطرح کرده اند. OLeary سخنگوی FTX و سرمایه‌گذار در این صرافی بود. این شرکت حدود ۱۵ میلیون دلار به او پرداخت تا سخنگوی آن شود کهاولری گفت زمانی که صرافی اعلام ورشکستگی کرد، این مبلغ از دست رفت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا