اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

همکاری قزاقستان با بایننس برای مبارزه با جرایم مالی

بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، تفاهم نامه‌ای با آژانس نظارت مالی جمهوری قزاقستان امضا کرد. در نتیجه این تفاهم نامه، مقامات بایننس و قزاقستان ماموریت مشترکی را برای جلوگیری از استفاده از دارایی‌های رمزنگاری در عملیات مجرمانه راه‌اندازی خواهند کرد. در طول این توافق، هر دو طرف علاقه متقابل را برای ایجاد یک محیط امن رمزنگاری در کشور آسیایی و کاهش جرایم مالی در این منطقه ابراز کردند.

 

تلاش‌های بایننس در قزاقستان

بایننس قصد خود را برای گسترش در کشور آسیای مرکزی در آغاز سال ۲۰۲۲ نشان داد. در آن زمان، Gleb Kostarev، مدیر اروپای شرقی بایننس، گفت که ساکنان قزاقستان و برخی از کشورهای همسایه آن به ارزهای دیجیتال وفادار هستند. به همین دلیل است که شرکت ممکن است حضور خود را در آنجا تقویت کند.

 

کمتر از دو ماه پیش، صرافی با اخذ تاییدیه نظارتی از اداره خدمات مالی آستانه (AFSA) به هدف خود رسید.

 

درباره صرافی بایننس بیشتر بدانید.

 

اطلاعیه اخیر نشان می‌‎دهد که بایننس تفاهم نامه‌ای را با آژانس نظارت مالی جمهوری قزاقستان امضا کرده است. هدف اصلی اعطای حفاظت بیشتر به سرمایه‌گذاران داخلی در هنگام جستجو در جهان دارایی دیجیتال خواهد بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا