کسپرسکی از کیف پول‌های تقلبی Trezor رونمایی کرده

کسپرسکی، ارائه‌دهنده امنیت سایبری و آنتی ویروس چندملیتی، در ۱۰ می یک افشاگری شگفت‌انگیز انجام داد. طبق گزارش آنها، قربانی هک کریپتو ناخواسته یک ترزور مدل T تقلبی را از یک فروشنده مورد اعتماد از طریق یک وب سایت محبوب خریداری کرده است. محققان کسپرسکی توانستند سفت‌افزار سفارشی‌ای را که هکرها روی دستگاه نصب کرده بودند استخراج کنند. این نشان داد که کلید خصوصی قبل از خرید دستگاه توسط قربانی برای هکرها شناخته شده بود.

 

شرکت امنیت سایبری کسپرسکی کیف پول سخت افزاری Phony Trezor را بررسی می‌کند

به نظر می‌رسد که علاقه‌مندان به رمزارزها باید در مورد کیف پول‌های سخت‌افزاری تقلبی Trezor که در بازار در حال گردش هستند، که با هدف مخرب سرقت دارایی‌های ارزهای دیجیتال طراحی شده اند، بسیار محتاط باشند. این مکاشفه ناراحت‌کننده بر ضرورت افزایش احتیاط و توجه هنگام خرید دستگاه‌های سخت‌افزاری مرتبط با ارزهای دیجیتال تاکید می‌کند.

 

کسپرسکی، شرکت امنیت سایبری مستقر در روسیه، این پیشرفت نگران‌کننده را در ۱۰ می ۲۰۲۳، پس از بررسی یک Trezor Model T جعلی که با موفقیت وجوه مجازی قربانی را سرقت کرده بود، افشا کرد. قربانی ناآگاه ترزور تقلبی را از یک فروشنده قابل اعتماد در یک بازار آنلاین معروف خریداری کرد، ولی دستگاه تقلبی بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا