اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

انتقاد Justin Trudeau از Pierre Poilievre

Justin Trudeau، نخست‌وزیر کانادا، از Pierre Poilievre، رهبر جدید حزب محافظه‌کار کانادا، به دلیل اینکه به مردم گفته است که می‌توانند با سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال از تورم دوری کنند، انتقاد کرد. Trudeau ادعا می‌کند که توصیه‌های رقیب محافظه‌کار او درست نیست.

 

Justin Trudeau توصیه‌های رمزنگاری Pierre Poilievre را غیرمسئولانه می‌خواند

Justin Trudeau، نخست وزیر کانادا، در سخنرانی روز دوشنبه قبل از اولین نشست کامل اعضای کابینه در ونکوور برای اعضای پارلمان لیبرال، درباره ارزهای دیجیتال صحبت کرد. Trudeau پس از تبریک روز شنبه، عضو محافظه‌کار پارلمان، Pierre Poilievre، به دلیل کسب رهبری حزبش، از سیاست رقیب جدید خود انتقاد کرد و آن را غیرمسئولانه خواند. نخست وزیر کانادا همچنین به توصیه‌های Poilievre در مورد ارزهای دیجیتال انتقاد کرد.

 

Trudeau با اشاره به پیشنهاد Poilievre به کانادایی‌ها مبنی بر اینکه سرمایه‌گذاری در بیت کوین می‌تواند به آنها اجازه دهد تا از تورم دور شوند، تاکید کرد:

اینکه به مردم بگویید که می‌توانند با سرمایه‌گذاری پس‌انداز خود در ارزهای دیجیتال بی‌ثبات از تورم دوری کنند، کار رهبری مسئولیت‌پذیر نیست.

 

نخست‌وزیر کانادا مدعی شد:

به هر حال، هرکسی که از این توصیه پیروی می‌کرد، پس انداز زندگی خود را از بین می‌برد.

 

پس از بیانیه Poilievre در ماه مارس در مورد ارزهای دیجیتال و تورم، کارولین راجرز، معاون ارشد بانک کانادا، به کمیته مالی عوام گفت:

ما ارزهای دیجیتال را راهی برای خروج کانادایی‌ها از تورم یا منبع باثبات ارزش نمی‌دانیم.

 

رهبر محافظه کار یکی از طرفداران پر سر و صدای بیت کوین بوده است. او قبلا تایید کرده بود که علاقه مالی شخصی به ارزهای دیجیتال دارد. این سیاستمدار در طول مبارزات انتخاباتی خود کریپتو را به عنوان محافظی در برابر تورم تبلیغ کرده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا