جاستین سان ۵۶.۴ میلیون دلار به بایننس منتقل می‌کند

سان بابت انتقال گسترده TUSD به Binance در بحبوحه فام SUI عذرخواهی کرد و این حادثه را به گردن یکی از اعضای تیم نادان انداخت. بنیانگذار و کارآفرین ترون، جاستین سان، ۵۶.۱ میلیون دلار TUSD به ارزش بیش از ۵۶.۴ میلیون دلار را به صرافی بایننس منتقل کرد و شایعاتی را در مورد قصد او برای دستکاری توکن‌های Sui تازه منتشر شده در LaunchPool بایننس ایجاد کرد. مدت کوتاهی پس از اینکه Whale Alert این تراکنش را علامت‌گذاری کرد، مدیر عامل بایننس Changpeng Zhao (CZ) فاش کرد که تیم صرافی به Sun هشدار داده است که از استفاده از هر بخشی از سپرده TUSD برای گرفتن جوایز SUI در پلتفرم خودداری کند.

 

SUI Farming در بایننس LaunchPool

روز یکشنبه، بایننس اعلام کرد که کاربران می‌توانند SUI، توکن اصلی شبکه Sui، یک بلاکچین لایه ۱ اثبات سهام (DPoS) بر اساس زبان برنامه‌نویسی move را در راه‌اندازی خود فارم کنند.

 

بایننس لانچپول به معامله‌گران اجازه می‌دهد تا دارایی‌های کریپتویی خود را در استخرهای نقدینگی پروژه‌های بلاکچین در حال ظهور به اشتراک بگذارند تا پاداش‌های محاسبه شده روزانه را به دست آورند. Sui سی و سومین پروژه در لانچپول است و کاربران مجازند بایننس کوین (BNB) و TUSD خود را در استخرهای جداگانه برای فارم SUI به مدت دو روز، از اول می ۲۰۲۳، به اشتراک بگذارند.

 

سپس بایننس کوین را در پلتفرم معاملاتی خود در جفت‌های معاملاتی مختلف، از جمله SUI/BTC ،SUI/USDT ،SUI/TUSD و SUI/BNB فهرست می‌کند، در صورتی که نقدینگی توکن به مقدار مورد نیاز برسد. این صرافی همچنین به سرمایه‌گذاران قول داد که تا اطلاع ثانوی کارمزد سازنده را در جفت معاملاتی SUI/TUSD کاهش دهد.

 

هنگام اظهار نظر در مورد اقدامات سان، CZ اصرار داشت که بایننس لانچپول به‌عنوان ایردراپ برای کاربران خرده‌فروشی صرافی است، نه فقط چند نهنگ! او همچنین خاطرنشان کرد که تیم Binance آماده بود تا در صورت استفاده از دارایی‌های سپرده شده خود برای جمع‌آوری توکن‌های Sui در طول دوره فارمینگ، علیه بنیانگذار Tron اقدام کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا