اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

جاستین سان نقش مشاوره‌ای در Huobi را تایید کرد

تنها یک هفته پس از اینکه Huobi Global تغییری در ساختار سهامداران را فاش کرد، نقش جاستین سان، بنیانگذار ترون، به عنوان مالک صرافی ارز دیجیتال بر سر زبان‌ها آمده است. با این حال، او ادعاهای مربوط به خرید را رد کرده است. در واقع، نقش سان به نقش یک مشاور جهانی محدود شده است. این توسعه به دنبال گزارش‌هایی مبنی بر اینکه لئون لی، بنیانگذار Huobi، به دنبال فروش اکثر سهام خود به قیمت بیش از ۱ میلیارد دلار است (شایعه‌هایی مبنی بر ۳ میلیارد دلار) صورت می‌گیرد.

 

آیا جاستین سان Huobi را خریده است؟

طبق آخرین بیانیه، سهامدار عمده Huobi، لی، با شرکت سرمایه‌گذاری هنگ کنگی About Capital Management برای فروش کل سهام خود در بورس به توافق رسید. About Capital Management کنترل اکثر سهام Huobi Global را در اختیار خواهد داشت. جالب اینجاست که گفته می شود جاستین سان سرمایه‌گذار اصلی صندوق M&A است.

 

این متن اولین بار توسط کالین وو، روزنامه‌نگار برجسته رمزنگاری چینی گزارش شد، این حرکت نشان می‌دهد که Sun خریدار واقعی سهام است که طبق گزارش‌ها ارزش آن یک میلیارد دلار است. از سوی دیگر، مدیر اجرایی بحث برانگیز گفت که این ادعا اشتباه است.

 

سان با تایید همین موضوع، توییت کرد:

من بسیار مفتخرم که به عنوان عضوی از هیئت مشورتی جهانی Huobi Global منصوب شدم و با رهبران صنعت، دانشگاهی و سیاست برای کمک به هدایت و رشد این سازمان نوآور، پر جنب و جوش و انعطاف‌پذیر در آخرین فصل خود از گسترش جهانی همکاری می‌کنم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا