اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

جمع‌آوری ۱۸ میلیون دلار توسط شرکت Juno

Juno، شرکت رمزنگاری Web3 مستقر در سنگاپور که به مشتریان حساب‌های مرتبط با دارایی‌های کریپتو را ارائه می‌دهد، ۱۸ میلیون دلار در دور مالی سری A به رهبری Parafi Capital جمع‌آوری کرده است. سرمایه جدید به دنبال دور اولیه استارت آپ در سال ۲۰۱۹ است که جونو ۳ میلیون دلار از سرمایه‌گذاران جمع‌آوری کرد.

 

جونو ۱۸ میلیون دلار در یک دور سرمایه‌گذاری به رهبری پارافی کپیتال جمع‌آوری می‌کند

استارتاپ کریپتو وب۳ Juno یک شرکت ارز دیجیتال است که به مشتریان امکان ایجاد یک حساب جاری را با استفاده از دارایی‌های رمزنگاری می‌دهد. در ۱ اکتبر، مشخص شد که این شرکت ۱۸ میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری A به رهبری Parafi Capital جمع‌آوری کرده است.

 

بر اساس این اعلامیه، سرمایه‌گذاران سری A جونو شامل ۶th Man Ventures، Hashed، Sequoia India’s Surge، Greycroft، Jump Crypto و Uncorrelated Fund بودند. وارون دشپاند، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی Juno، به خبرنگار Tech Crunch به Manish Singh گفت که این شرکت در پردازش حجم تراکنش سالانه به یک میلیارد دلار رسیده است.

 

این شرکت همچنین یک توکن جدید به نام JCOIN راه‌اندازی کرده است و جونو توکن جدید ERC20 را به بیش از ۷۰,۰۰۰ کاربر Juno عرضه کرد. سرمایه آخرین دور تأمین مالی برای گسترش تیم شرکت و برنامه وفاداری شرکت استفاده خواهد شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا