آمار استخراج بیت کوین ژوئن ۲۰۲۳

در طول ۳۰ روز گذشته، ماینرهای بیت کوین ۴۳۲۴ پاداش بلاک در ماه ژوئن کشف کردند که تقریباً ۳۷ استخر ماینینگ هش را به بلاکچین اختصاص دادند. بلاکچین در ژوئن به دو نقطه عطف دست یافت، زیرا شبکه در ۱۱ ژوئن به بالاترین حد خود در هش رسید و سه روز بعد، در ۱۴ ژوئن، دشواری استخراج نیز به اوج جدیدی رسید.

 

در حالی که ماینرها در ماه ژوئن ۲۷,۰۲۵ بیت کوین تازه به دست آوردند، سختی ماینینگ به بالاترین حد خود رسید

ماینرهای بیت کوین، در ۲۰۱۶ بلاک گذشته، میانگین هش ۳۵۹ اگزاهش در ثانیه (EH/s) را ثبت کرده اند. در روز شنبه، ۱ ژوئیه ۲۰۲۳، هش‌ریت فعلی تقریباً ۳۳۵.۷۱ EH/s است، با ۳۷ استخر استخراج که قدرت هش را به زنجیره بیت کوین اختصاص می‌دهند.

 

Foundry USA برترین استخر ماینینگ در روز شنبه است و همچنین در ماه گذشته جایگاه برتر را داشت. آمارها نشان می‌دهد که در ماه ژوئن، استخرهای استخراج ۴,۳۲۴ جایزه بلاک کشف کردند که Foundry تعداد ۱۴۰۴ مورد از آنها را پیدا کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا