اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کویناخبار جهاناخبار هک و امنیت

دستور جدید قاضی پرونده انحلال MTI

یک قاضی در پرونده انحلال Mirror Trading International در پلتفرم آنلاین از بین رفته بیت کوین، دستور انحلال موقت صادر کرده است که معیارهایی را که باید هنگام بازپرداخت سرمایه‌گذاران استفاده شود، مشخص می‌کند. طبق گزارش‌ها، این دستور همچنین به مدیران انحلال‌دهنده دستور می‌دهد که بیت کوین را به عنوان یک دارایی نامشهود که دارایی‌ها را تشکیل می‌دهد در نظر بگیرند.

 

ادعاهای بازپرداخت باید به ارز محلی ارائه شود

یک قاضی دادگاه عالی آفریقای جنوبی اخیراً دستوری را صادر کرد که در آن معیارهایی را که مدیران انحلال‌دهنده Mirror Trading International (MTI)، طرح پانزی نابود شده بیت کوین، هنگام توزیع وجوه بازیابی شده بین سرمایه‌گذاران این طرح استفاده کنند، مشخص کرد. علاوه بر این، قاضی، Justice MJ Dolamo، گفت که سرمایه گذاران MTI باید ادعاهای خود را به ارز محلی ارائه دهند.

 

طبق یک گزارش از Mybroadband، دستور موقت قاضی، مدیران تصفیه را ملزم می‌کند که بیت کوین را به‌عنوان دارایی نامشهود تعیین کنند. این گزارش همچنین می‌گوید این دستور سناریویی را ارائه می‌دهد که قاضی به آن توجه ویژه‌ای کرده است. در این سناریو، Justice Dolamo فرض می‌کند که MTI یک طرح غیرقانونی است، بنابراین همه توافق‌های بین اعضا، سرمایه‌گذاران و پلت‌فرم منحل‌شده معاملات بیت کوین باطل هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا