قاضی پرونده سم بنکمن فراید کنار کشید!

قاضی فدرال ایالات متحده، رونی آبرامز، با اشاره به تضاد منافع احتمالی، خود را از این پرونده کنار گذاشت.

 

قاضی پرونده SBF با استناد به تضاد منافع احتمالی کنار کشید

قاضی فدرال، رونی آبرامز که قبلاً بر پرونده سم بنکمن فراید، کارولین الیسون و گری وانگ نظارت می‌کرد، رسماً خود را از این پرونده کنار گذاشت.

 

طبق دستوری از ۲۳ دسامبر، قاضی فدرال در دادگاه منطقه‌ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک، از این پرونده بیرون آمد. در این دستور آمده است:

توجه دادگاه جلب شده است که شرکت حقوقی Davis Polk & Wardwell LLP که شوهرم شریک آن است، در سال ۲۰۲۱ به FTX مشاوره داده است و همچنین طرف‌هایی را که ممکن است در سایر رسیدگی‌ها برای FTX و متهم بنکمن فراید مخالف باشند، نمایندگی کرده است. شوهر من در هیچ یک از این نمایندگی ها دخالتی ندارد. با این حال، برای جلوگیری از هرگونه تعارض احتمالی، یا ظاهر شدن آن، بدینوسیله از این پرونده کناره‌گیری می‌کنم.

 

در همین حال، سم بنکمن فراید قبلاً اجازه داشت در خانه والدینش بماند و با وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری آزاد شد. توجه به این نکته مهم است که او مجبور نبود کل مبلغ را بپردازد که به عنوان یک عامل بازدارنده در صورت عدم رعایت شرایط قرارداد وثیقه خود استفاده می‌شود. قاضی که اجازه وثیقه را صادر کرد گابریل گورنشتاین بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا