قاضی شکایت کریپتویی علیه کیم کارداشیان را رد کرد

شکایت دسته جمعی علیه کیم کارداشیان و فلوید می ودر جونیور به دلیل تبلیغ رمز ارز اتریوم مکس رد شد. قاضی اظهار داشت که قانون انتظار دارد که سرمایه‌گذاران قبل از اینکه شرط‌بندی خود را بر اساس زمان حال انجام دهند، معقولانه عمل کنند.

 

شکایت کریپتویی علیه کیم کارداشیان رد شد

یک قاضی فدرال روز چهارشنبه شکایت دسته جمعی پیشنهادی علیه بنیانگذاران Ethereummax و طرفداران مشهور پروژه کریپتو از جمله کیم کارداشیان و فلوید می ودر جونیور بوکسور و ستاره سابق بوستون سلتیکس، پل پیرس را رد کرد.

 

قاضی مایکل فیتزجرالد از دادگاه منطقه‌ای ایالات متحده برای ناحیه مرکزی کالیفرنیا در حکم خود موافقت کرد که ادعاهای این دعوا نگرانی‌های قانونی را در مورد توانایی افراد مشهور برای متقاعد کردن آسان میلیون‌ها دنبال کننده نامحسوس برای خرید با سهولت و دسترسی بی‌سابقه ایجاد کرده است.

 

با این حال او توضیح داد:

در حالی که قانون مطمئناً محدودیت‌هایی را برای آن تبلیغ‌کنندگان قائل می‌شود، اما از سرمایه‌گذاران نیز انتظار دارد قبل از اینکه شرط‌های خود را بر اساس هیجان لحظه‌ای قرار دهند، معقولانه عمل کنند.

 

کارداشیان Ethereummax و رمزارز دیجیتال EMAX را در یک پست اینستاگرامی در ژوئن ۲۰۲۱ تبلیغ کرد. این ستاره تلویزیونی در ماه اکتبر با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به دادن غرامت ۲۵۰,۰۰۰ دلاری برای تبلیغ توکن کریپتویی در حساب اینستاگرام خود توافق کرد. می‌ودر جونیور همان رمزارز دیجیتال را در یک مسابقه بوکس و کنفرانس بزرگ بیت کوین میامی در ژوئن ۲۰۲۱ تبلیغ کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا