JPMorgan یک متخصص کریپتو و متاورس استخدام می‌کند

غول بانکی آمریکایی، JPMorgan Chase، به دنبال یک مدیر توسعه تجارت پرداخت است تا به تیم فناوری، رسانه و مخابرات ساحل غربی بپیوندد تا بخشی از گروه Web 3 ،Crypto ،Fintech و Metaverse باشد. وظیفه اصلی کارمند جدید JPMorgan تمرکز بر فناوری‌های نوظهور مانند Metaverse خواهد بود. آخرین فشار جی‌پی مورگان به سمت صنعت دارایی‌های دیجیتال را می‌توان شگفت‌انگیز دانست، زیرا مدیر عامل آن، جیمی دیمون، از منتقدان سرسخت بیت کوین است.

 

استخدام شخصی در حوزه کریپتو

با توجه به پیشنهاد شغلی لینکدین، جی‌پی مورگان می‌خواهد یک رهبر کنجکاو و پویا منصوب کند که بتواند عملیات شرکت را در این دریای تغییرات تکنولوژیکی هدایت کند. این غول بانکی تصریح کرد که افراد باید دانش فنی لازم را داشته باشند و آماده همکاری با رگولاتورهای مالی و نهادهای نوظهور در این حوزه باشند.

 

در این پیشنهاد آمده است:

به طور خاص، این فرد به طور پیشگیرانه مشتری بالقوه و تعامل با مشتری را رهبری می‌کند، با چندین شرکای داخلی همکاری می‌کند و راه‌حل‌هایی را برای برآورده کردن نیازهای استراتژیک و پیچیده مشتریان شرکتی ما ایجاد می‌کند.

 

سایر مسئولیت‌های اصلی شناسایی و کسب فرصت‌های پرداخت جدید در وب۳، کریپتو، فین‌تک و صنعت متاورس خواهد بود. آنها همچنین باید ساختار عملیاتی مشتریان را تجزیه و تحلیل کنند و اهداف ارز دیجیتال مشتریان را درک کنند. همیشه در دسترس بودن برای کاربران، توضیح همه الزامات نظارتی برای آنها و ماندن در صدر رقابت نیز از وظایف کلیدی خواهد بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا