JPMorgan چشم‌انداز جهانی را ترسیم می‌کند

بانک سرمایه‌گذاری جهانی JPMorgan چهار سناریو احتمالی چشم‌انداز جهانی را ارائه کرده است که محتمل‌ترین نتیجه آن رکود boil the frog است. اقتصاددانان این بانک هشدار دادند که انقباض گسترده بازار توسعه یافته به رکود جهانی هماهنگ‌تر در سال ۲۰۲۴ اشاره دارد.

 

چشم‌انداز جهانی JPMorgan و رکود boil the frog

بانک سرمایه‌گذاری جهانی جی‌پی مورگان مروری بر چهار سناریو بالقوه چشم‌انداز جهانی ارائه کرده است که انتظار دارد در سال‌های ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴ آشکار شود. اقتصاددانان این بانک معتقدند که احتمال ورود ایالات متحده به رکود بر احتمال اجتناب از آن بیشتر است.

 

به گفته جی‌پی مورگان، محتمل‌ترین نتیجه، رکود boil the frog است که همزمان با سایر موضوعات اقتصاد جهانی، ایالات متحده را به رکود می‌برد. اقتصاددانان احتمال ۳۶ درصد را برای این سناریو تعیین کردند و تأکید کردند که این سناریو عمدتاً ناشی از اجرای انقباض پولی تهاجمی در پاسخ به تورم مداوم است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا