اخبار جهاناخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کوین

مدیرعامل جی پی مورگان نسبت به کریپتو شک دارد!

جیمی دیمون، مدیرعامل جی پی مورگان چیس، می‌گوید که رمزنگاری را دوست ندارد، اما از حق شما برای سرمایه‌گذاری در آن دفاع خواهد کرد. با این حال، او مزایایی را در برخی از جنبه های ارز دیجیتال می بیند.

 

جیمی دیمون جی پی مورگان در کریپتو، ارز دیجیتال

جیمی دیمون، مدیرعامل جی‌پی مورگان چیس، در مصاحبه‌ای با KMTV 3 News Now در اوماها، پیش از نشست سالانه سهامداران برکشایر هاتاوی آخر هفته جاری، درباره ارزهای دیجیتال صحبت کرد.

رئیس جی پی مورگان در مورد ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین گفت:

من همیشه می گویم که آن را دوست ندارم. من از حق شما برای انجام آن دفاع می کنم. من می گویم بسیار مراقب باشید که چقدر پول برای آن صرف می کنید.

 

با این حال، دیمون در برخی از جنبه‌های رمزنگاری، مانند فناوری آن، مزایایی می‌بیند و اذعان دارد که صنعت بانکداری ناکارآمدی‌های خود را دارد. مقام اجرایی اظهار داشت:

همه اش بد نیست. اگر به من بگویید می‌خواهم ۲۰۰ دلار برای دوستی در یک کشور خارجی بفرستم، ممکن است دو هفته طول بکشد و ۴۰ دلار هزینه داشته باشد. می توانید این کار را از طریق یک ارز دیجیتال انجام دهید و چند ثانیه طول می کشد.

 

بنابراین، نتیجه خواهد گرفت. من فکر می‌کنم به مرور زمان توسط بسیاری از بازیکنان از جمله بانک‌ها پذیرفته خواهد شد. با این حال، او مشخص نکرد که آیا منظورش از ارزهای دیجیتال، استیبل کوین، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) است یا کوین JPM خودش.

 

JPMorgan Chase دارای ارز دیجیتال خود به نام JPM Coin است. دیمون قبلاً توضیح داد:

ما از یک شبکه بلاک چین به نام Liink استفاده می کنیم تا بانک ها را قادر به اشتراک گذاری اطلاعات پیچیده کنیم و همچنین از یک بلاک چین برای انتقال سپرده های دلاری توکن شده با JPM Coin استفاده می کنیم.

 

وب‌سایت JPM Coin بیان می‌کند که این سکه جنبش ارزش در زمان واقعی را تسهیل می‌کند و به حل موانع رایج پرداخت‌های بین‌مرزی سنتی کمک می‌کند.

 

دیمون مدت‌هاست که به بیت کوین و کریپتو شکاک بوده است. در نوامبر سال گذشته، او به مردم هشدار داد که هنگام سرمایه‌گذاری روی کریپتو مراقب باشند، زیرا ارزش ذاتی ندارند. در ماه اکتبر، او گفت که بیت کوین بی ارزش است و عرضه محدود آن را زیر سوال برد.

در همین حال، او در نامه آپریل خود به سهامداران گفت که تامین مالی غیرمتمرکز (defi) و بلاک چین واقعی هستند. علاوه بر این، JPMorgan در حال حاضر تعدادی از محصولات سرمایه گذاری رمزنگاری را ارائه می دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا