تسویه‌حساب ۲۹۰ میلیون دلاری جی‌پی مورگان

جی‌پی مورگان از ژانویه ۱۹۹۸ تا اوت ۲۰۱۳ به اپستین و نهادهای مرتبط با اپشتین خدمت کرد. جی‌پی مورگان با پرداخت ۲۹۰ میلیون دلار برای رسیدگی به دعوای دسته جمعی قربانیان جفری اپستین، سرمایه‌دار مشهور آمریکایی و مجرم جنسی، موافقت کرده است. شاکیان ادعا کردند که جی‌پی مورگان در حالی که اپستین هنوز مشتری بانک بود، پولشویی کرده و در نتیجه قاچاق جنسی را از طرف اپستین فعال کرده است.

 

جی‌پی مورگان به پولشویی کمک می‌کند؟

در بیانیه مشترک بزرگترین بانک در ایالات متحده و وکلای قربانیان روز دوشنبه آمده است که هر دو گروه به توافقی اصولی برای حل و فصل دعوای دسته جمعی احتمالی مربوط به جنایات جفری اپستین رسیده اند.

 

این توافق منوط به تایید دادگاه است و جی‌پی مورگان مسئولیتی را در پرونده قبول نخواهد کرد. در این بیانیه آمده است:

طرفین بر این باورند که این توافق به نفع همه طرف‌ها، به‌ویژه بازماندگانی است که قربانی آزار وحشتناک اپشتین شده‌اند.

 

به گزارش سی‌ان‌ان، دیوید بویز، یکی از وکلای قربانیان، گفت که انتظار می‌رود بیش از ۱۰۰ زن به دلیل آزار اپستین غرامت دریافت کنند. قربانیان بیشتری که از طریق برنامه جبران خسارت قربانیان اپشتین ثبت نام کرده اند، احتمالاً پس از تسویه‌حساب‌های مشابه با دو بانک دیگر، غرامت دریافت خواهند کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا