نظر تحلیلگران جی‌پی مورگان درباره ETF بیت کوین

در گزارشی که روز پنجشنبه منتشر شد، تحلیلگران جی‌پی مورگان پیشنهاد می‌کنند که تصویب یک صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بعید است که تغییردهنده بازی برای بازارهای کریپتویی باشد. استراتژیست‌های بازار در غول بانکداری آمریکایی تأکید می‌کنند که ETF بیت کوین مشابه در حال حاضر در سطح بین‌المللی وجود دارد، اما محبوبیت زیادی در بین سرمایه‌گذاران به دست نیاورده است.

 

تحلیلگران JPMorgan به تاثیر تایید ETF بیت کوین بر بازارهای کریپتویی شک دارند

در چند هفته گذشته، بحث‌های قابل توجهی بین طرفداران بیت کوین در مورد تایید احتمالی یک صندوق بیت کوین (BTC) قابل معامله در بورس (ETF) توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) وجود داشته است. در اواسط ژوئن، بلک راک، بزرگترین مدیر دارایی جهان، درخواست یک ETF بیت کوین را ارائه کرد. پس از این ثبت نام، بسیاری از مؤسسات دیگر درخواست‌هایی را برای محصولات قابل معامله در بورس ارائه کردند.

 

به گفته ناظران بازار، راه‌اندازی اخیر EDX، یک صرافی ارز دیجیتال که توسط Charles Schwab ،Citadel Securities و Fidelity Digital Assets پشتیبانی می‌شود، همراه با پرونده‌های ETF، منجر به افزایش قیمت BTC شده است. تحلیلگران جی‌پی مورگان، در گزارشی که روز پنجشنبه منتشر شد، نسبت به تأثیر تغییرپذیر ETF اسپات بیت کوین بر بازارهای کریپتویی شک دارند، با این حال، حتی اگر تأییدیه SEC را دریافت کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا