پیوستن فرانسیس سوارز به انتخابات ۲۰۲۴ ایالات متحده

یک سیاستمدار دیگر وارد رقابت انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۲۴ شد و برخلاف جو بایدن، رئیس جمهور دموکرات و دونالد ترامپ، جمهوری خواه، این نامزد دوستدار رمزارز است. بر اساس پرونده اخیر کمیسیون انتخابات فدرال، فرانسیس ایکس سوارز، شهردار میامی، به عنوان یک جمهوریخواه نامزد شد.

 

فرانسیس سوارز، شهردار میامی، نامزد ریاست جمهوری می‌شود

فرانسیس ایکس سوارز، وکیل آمریکایی و چهل و سومین شهردار میامی، فلوریدا، پس از ثبت نام در کمیسیون انتخابات فدرال، برای ریاست جمهوری ایالات متحده نامزد می‌شود. سوارز یکشنبه گذشته در جریان حضور در فاکس نیوز به این خبر اشاره کرد، جایی که او یک اطلاعیه مهم را گفت.

 

او با دو جمهوری‌خواه برجسته فلوریدا رقابت خواهد کرد:

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق و فرماندار ران دیسانتیس. گزارش‌ها حاکی از آن است که سوارز قصد دارد پیشنهاد رسمی خود را در کتابخانه ریاست جمهوری رونالد ریگان در سیمی ولی، کالیفرنیا اعلام کند.

 

سوارز که به دلیل حمایت از ارزهای دیجیتال شناخته شده است، یکی از طرفداران سرسخت بیت کوین (BTC) بوده است. او به عنوان شهردار دومین شهر پرجمعیت فلوریدا، چک حقوق خود را در بیت کوین دریافت کرد و تصمیم گرفت بخشی از برنامه بازنشستگی ۴۰۱K خود را در بیت کوین سرمایه‌گذاری کند.

 

او همچنین امکان تخصیص برخی از ذخایر خزانه میامی به بیت کوین را بررسی کرده است و از طرح‌هایی حمایت می‌کند تا ساکنان میامی بتوانند با استفاده از بیت کوین مالیات پرداخت کنند. یک Super PAC جدید از سوارز حمایت می‌کند و او یک تبلیغ شش رقمی را تضمین کرده است که در سه ایالت پخش خواهد شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا