هشدار جان رید استارک نسبت به محاصره مقرراتی آتی

جان رید استارک، بنیانگذار و رئیس سابق دفتر اجرای اینترنت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، در مورد یک محاصره نظارتی جدید علیه پلتفرم‌های کریپتویی هشدار داده است. رید استارک معتقد است که پلتفرم‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال پرخطر، خطرناک و ذاتاً ناامن هستند و به سرمایه‌گذاران توصیه می‌کند از تمام صرافی‌های کریپتویی خارج شوند.

 

رئیس سابق اجرای SEC به سرمایه‌گذاران می‌گوید که از کریپتو خارج شوند

جان رید استارک، بنیانگذار و رئیس سابق دفتر اجرای اینترنت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، اخیراً نظرات خود را در مورد اقدامات قانونی این موسسه علیه کوین بیس و بایننس، دو صرافی ارزهای دیجیتال، منتشر کرده است.

 

استارک که بیش از ۱۹ سال همکاری با SEC دارد، اظهار داشت که این ممکن است شروع یک محاصره نظارتی ارزهای دیجیتال باشد که می‌تواند به سایر شرکت‌های این صنعت برسد.

 

استارک توضیح داد:

اکنون از پلتفرم‌های کریپتویی خارج شوید، نمی‌توانم واضح‌تر بگویم. من معتقدم که ما اکنون به یقین می‌دانیم که پلتفرم‌های معاملاتی کریپتویی تحت محاصره نظارتی اجرای قانون ایالات متحده هستند که به تازگی آغاز شده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا