جسد جان مک‌آفی ۶۷۰ روز پس از مرگ تحویل داده نشد!

سال گذشته در ماه ژوئیه، به طور گسترده گزارش شد که جسد جان مک‌آفی، غول تکنولوژی مرموز و متوفی، هنوز یک سال کامل پس از مرگ نابهنگامش در سردخانه اسپانیا بود. بیوه مک‌آفی، جنیس، در شبکه‌های اجتماعی به ابراز ناراحتی خود از تاخیر طولانی در تحویل جسد او پرداخته است. این موضوع برای او بسیار ناراحت‌کننده است که حتی پس از گذشت ۶۷۰ روز، هنوز نمی‌تواند همسر محبوبش را دفن کند.

 

بیوه جان مک‌آفی در مورد تاخیر در انتشار بقایای او پاسخ می‌خواهد

در ۲۳ آپریل ۲۰۲۳، جنیس مک‌آفی در توییتی درباره همسر فقیدش، جان مک‌آفی، اصرار داشت که او به مدت ۶۷۰ روز در سردخانه بوده است. در ژوئیه ۲۰۲۲ گزارش دادیم که بقایای مک‌آفی به مدت یک سال در سردخانه است. جنیس هنوز از این موضوع شکایت می‌کند و می‌پرسد که چرا تعلیق وجود دارد.

 

جنیس در توییتی نوشت:

۶۷۰ روز پس از خودکشی جان، جسدش را تحویل نداده اند و گزارش کالبد شکافی او هنوز منتشر نشده است. ۶۷۰ روز زمان بیهوده‌ای است که باید منتظر خاکسپاری عزیزتان باشید.

 

بیوه مک‌آفی افزود:

چه چیزی را پنهان می‌کنند؟ جان مک‌آفی خودش را نکشت!

 

در اکتبر ۲۰۲۰، مک آفی در فرودگاه بارسلون ال پرات دستگیر شد و با استرداد به ایالات متحده مواجه شد. او با اتهاماتی از سوی وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) به دلیل ترویج عرضه اولیه سکه (ICO) و فرار مالیاتی و عدم ارائه اظهارنامه مالیاتی عمدی مواجه شد. دادگاه عالی اسپانیا استرداد مقدماتی مک آفی را تایید کرد و ساعاتی بعد جسد او در سلول زندان بارسلونا پیدا شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا