افراد تاثیرگذارافراد تاثیرگذار 2021افراد تاثیرگذار 2022

جو دی پاسکوال (Joe DiPasquale) – مدیرعامل BitBull Capital

زندگینامه جو دی پاسکوال

جو دی پاسکوال مدیرعامل BitBull Capital می‌باشد که مدیریت صندوق‌های تأمینی ارزهای رمزنگاری‌شده را بر عهده دارد. به علاوه، او یکی از بنیانگذاران یک سازمان غیرانتفاعی با نام “StartOut” نیز بود. این سازمان در تلاش بوده است تا رهبران بیزینسی را با یک سری اهداف خاص ایجاد کند که در صورت تمایل می‌توانید در این رابطه بیشتر تحقیق کنید.

DiPasquale متولد Connecticut بود و در یک خانواده‌ای بزرگ شده است که اغلب پزشک بوده اند. او لیسانس خود را در دانشگاه هاروارد سپری کرد و سپس در ۲۰۰۶ توانست در رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه بازرگانی استنفورد فارغ‌التحصیل شود. اولین کاری که او پس از اتمام تحصیل خود کرد، تأسیس “Regroup Mass Notification” بود و این پلتفرمِ اطلاع رسانی برای سازمان‌های بزرگ ایجاد شد. در نهایت جو دی پاسکوال پس از فعالیت‌هایی در هر دو دانشگاه هاروارد و استنفورد، StartOut را در سال ۲۰۰۹ تأسیس کرد.

او بعد از گذشت ۷ سال موفق شد تا شرکت BitBull Capital را تأسیس کند و مدیریت آن را هم بر عهده گرفت. این شرکت مجموعه‌ای از صندوق‌های تأمینی رمزارز را مدیریت می‌کند و به صندوق‌های بسته و انحصاری دسترسی دارد. مأموریت اصلی پاسکوال ارائه بینش و شفافیت در مورد بازارهای ارزهای دیجیتال و سرمایه‌گذاری دارایی‌های رمزنگاری شده بوده است. Joe DiPasquale از سال ۲۰۱۳ سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال را آغاز کرد و علاوه بر فعالیت در این حوزه، یک اسکیت باز حرفه‌ای هم می‌باشد.

 

جو دی پاسکوال در ۲۰۲۱

DiPasquale پیش‌تر توضیح داده بود که BitBull مخفف عبارت “Bitcoin bull market” به معنی بازار صعودی بیت‌کوین است. سال ۲۰۲۱ صندوق BitBull Capital توانست تا حدود ۱۰۰ درصد از بیت‌کوین پیشی بگیرد.

این صندوق به سرمایه‌گذاران معتبر کمک می‌کند تا در معرض استراتژی‌های سرمایه‌گذاری متنوع و مدیریت شده در بلاکچین و ارزهای دیجیتال قرار گیرند. صندوق BitBull علاوه بر ارزهای دیجیتال و امورمالی غیرمتمرکز (دیفای) سعی دارد تا بر توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، فضای متاورس و سرمایه‌گذاری‌های بازی کسب درآمد هم تمرکز کند. 

جو دی پاسکوال همواره کل سال را در کانال یوتیوب خود به آموزش فضای رمزنگاری پرداخت. او مصاحبه‌های ویدیویی بسیاری را با سرمایه‌گذاران و فن‌آوران برتر حوزه کریپتو منتشر و در کنار آنها هم آموزش‌های مفیدی را ارائه کرد.

 

جو دی پاسکوال در 2021

 

جو دی پاسکوال در ۲۰۲۲

انتظار می‌رود که Joe DiPasquale همچنان به تشویق کارآفرینان برای ورود به فضای رمزنگاری‌ و کمک به فراگیر شدن آن، تلاش کند. علاوه بر این، موضع فعال پاسکول در سال ۲۰۲۲ قرار است تا در رابطه با اهمیت دیده‌شدنِ قشر محروم جامعه نیز باشد. احتمال هم دارد تا او به ارتقای امنیت مالی، رفاه و آزادی، از طریق ابزارهای دیفای ادامه دهد.

سال ۲۰۲۲ پر از تورم بوده و این موضوع ادامه‌دار هم خواهد بود. در همین راستا، DiPasquale معتقد است که سرمایه‌گذاران بیشتری به دنبال راه جایگزینی برای تخصیص سرمایه‌های خود خواهند بود و صندوق‌های قابل معامله بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال قادر اند تا سرمایه‌گذاران را در معرض سطحی از دارایی قرار دهند که عملکردِ به مراتب بهتری را نسبت به بازارهای سنتی دارد.

طبق گفته‌های پاسکول، دیگر صحبت‌های مشکوک و ترسناک در رابطه با ارزهای دیجیتال تغییر کرده است؛ به طوری که بسیاری از افراد اکنون شاهد پتانسیل سرمایه‌گذاران نهادی در بازار ارزهای دیجیتال هستند. به همین جهت، کاملاً می‌توان انتظار داشت تا پاسکول نقش مهمی را در حفظ صحبت‌های مثبت در رابطه با فضای کریپتو داشته باشند.

BitBull دو صندوق سرمایه‌گذاری جدید و مبتکرانه را در همان ابتدای سال ۲۰۲۲ آغاز کرد؛ یکی از این صندوق‌ها Yield Fund بود که بر بازده فارمینگ دیفای تمرکز می‌کند و دیگری را نیز با نام Alpha Fund ارائه کرد که بر یونی‌کورن‌های کریپتو تمرکز داشت و به دنبال عملکردی بهتر نسبت به قیمت بیت‌کوین بود. در نهایت باید گفت که جو دی پاسکوال رویکرد و عملکرد صعودی خود را در سال ۲۰۲۲ نسبت به سرمایه‌گذاری‌های کریپتو و نوآوری‌های غیرمتمرکز، ادامه خواهد داد. 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مریم افشار

کارشناس ارشد زبان انگلیسی، مترجم، محقق و مقاله نویس حرفه‌ایِ دنیای ارزهای دیجیتال، یک روزنامه نگار فناوری مالی که از سال 2015 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. او علاقه زیادی به بیت کوین و برنامه های غیرمتمرکز دارد. از سپتامبر 2016، بیش از 500 مقاله در مورد پروتکل های مخربی که امروزه در حال ظهور است، نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا