هشدار جیم راجرز درباره ایالات متحده

جیم راجرز، سرمایه‌گذار کهنه‌کار که صندوق کوانتوم را با سرمایه‌گذار میلیاردر جورج سوروس تأسیس کرد، هشدار داده است که بدترین‌ها برای اقتصاد ایالات متحده هنوز در راه است. وی با تاکید بر اینکه تورم و مشکلات بدهی بدتر خواهد شد، پیش‌بینی کرد ایالات متحده با کاهش بیشتر ارزش دلار آسیب خواهد دید.

 

جیم راجرز می‌‎گوید بدترین‌ها هنوز در راه است

جیم راجرز، سرمایه‌گذار کهنه‌کار، در پادکست قوانین جدید اسپوتنیک که هفته گذشته منتشر شد، چندین هشدار درباره اقتصاد ایالات متحده صادر کرد. راجرز شریک تجاری سابق جورج سوروس است که از بنیانگذاران صندوق کوانتوم و مدیریت صندوق سوروس بوده است.

 

این سرمایه‌گذار مشهور هشدار داد:

بدترین‌ها هنوز در راه است. همیشه بعد از نوسانات و اصلاحات عادی دیرتر می‌آید.

 

راجرز توضیح داد:

ما پول زیادی چاپ کرده ایم، وام گرفته ایم و پول زیادی خرج کرده ایم که برای کوتاه مدت فوق‌العاده است، اما در نهایت باید بهای آن را بپردازیم.

 

او هشدار داد:

تورم بدتر خواهد شد مشکلات بدهی بدتر خواهد شد و ایالات متحده آسیب خواهد دید.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا