هشدار جیم هیمز درباره وضعیت دلار ایالات متحده

دموکرات ارشد کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان ایالات متحده هشدار داده است که چین و روسیه به دنبال سوء استفاده از هرج و مرج ناشی از نکول بدهی آمریکا هستند. وی همچنین هشدار داد که اگر ایالات متحده تعهدات بدهی خود را نپردازد، وضعیت ارز ذخیره دلار آمریکا ممکن است از بین برود.

 

هشدار بدهی قانونگذار ایالات متحده

جیم هیمز، نماینده دموکرات در کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا، یکشنبه در جریان حضور در برنامه State of the Union شبکه سی‌ان‌ان در مورد خطرات عدم تعهد ایالات متحده به تعهدات بدهی خود هشدار داد.

 

از این قانونگذار پرسیده شد که آیا بحران بدهی کنونی ایالات متحده یک تهدید امنیت ملی است و آیا رهبران جهانی نسبت به آن ابراز نگرانی کرده اند یا خیر. Avril Haines، مدیر اطلاعات ملی، هفته گذشته به سنا اطلاع داد که روسیه و چین تلاش خواهند کرد تا از هرج و مرج ناشی از قصور ایالات متحده برای نشان دادن اینکه ما قادر به عملکرد به عنوان یک دموکراسی نیستیم استفاده کنند.

 

هیمز پاسخ داد:

در جلساتی که ما در اردن، اسرائیل و مصر داشتیم، این موضوع مطرح نشد، اما مسلما روس‌ها و چینی‌ها به دنبال بهره‌برداری از آن خواهند بود. ایالات متحده قبلاً هرگز واقعاً به عدم پرداخت بدهی خود نزدیک نشده بود. بنابراین برای ما سخت است که تصور کنیم که چگونه ممکن است به نظر برسد. اما می‌تواند فاجعه بار باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا