سیگنال نزولی جیم کرامر به سرمایه‌گذاران کریپتو

کرامر معتقد است که Ripple (XRP) ،Dogecoin (DOGE) ،Cardano (ADA) و Polygon (MATIC) ممکن است در آینده به صفر برسند. مجری برنامه Mad Money CNBC، جیم کرامر، گفت که سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال هنوز زمان دارند تا موقعیت‌های خود را بفروشند. توصیه‌های قبلی او اغلب نادرست بوده است و شرکت‌کنندگان زیادی را بر آن داشته است که پس از آخرین نظرات، افزایش بازار را پیش‌بینی کنند.

 

کرامر دوباره در کانون توجه قرار گرفت

در آخرین برنامه خود، مجری Mad Money از سرمایه‌گذاران خواست تا به هر قیمتی شده ارز دیجیتال خود را نقد کنند. او فکر می‌کند هیچ وقت دیر نیست برای خروج از بازار و به این نکته اشاره می‌کند که زمستان کریپتو به پایان خود نزدیک نیست.

 

وی افزود:

شما نمی‌توانید فقط خودتان را سرزنش کنید و بگویید برای فروش خیلی دیر است. حقیقت این است که هرگز برای فروش یک موقعیت در ضرر دیر نیست و این چیزی است که اگر صاحب این به اصطلاح دارایی‌های دیجیتال باشید، باید انجام دهید.

 

کرامر معتقد است که سوداگرانه‌ترین ارزهای دیجیتالی که احتمالاً ممکن است تقریباً به صفر سقوط کنند، ریپل (XRP)، Dogecoin (DOGE)، کاردانو (ADA) و Polygon (MATIC) هستند.

 

اکثر ارزهای دیجیتال بخش قابل توجهی از ارزش خود را از دست داده اند، به طوری که بیت کوین از ابتدای سال ۲۰۲۲ تقریباً ۶۵ درصد کاهش یافته است. علاوه بر این، علاقه سرمایه‌گذاران به طور قابل توجهی کاهش یافته است، در حالی که چندین شرکت با مشکلات نقدینگی مواجه هستند. غول‌های سابق در این زمینه، از جمله FTX ،BlockFi ،Three Arrows Capital و Celsius اعلام ورشکستگی کردند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا