مصاحبهاخبار ارز دیجیتال

صحبت‌های عجیب جیم کرامر با سرمایه‌گذاران کریپتو

جیم کرامر، مجری Mad Money، سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال را به چالش کشیده است تا علیه او شرط‌بندی کنند. او گفت شما ۴۲ سال مثل من این کار را انجام نداده اید. بیانیه او پس از تشکیل پرونده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای Inverse Cramer ETF است.

 

صحبت‌‎های جیم کرامر با سرمایه‌گذاران کریپتو

جیم کرامر، مجری برنامه Mad Money CNBC، روز جمعه در توییتی سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال را با شرط‌بندی بر علیه وی به چالش کشید. کرامر یک مدیر سابق صندوق تامینی است که یکی از بنیانگذاران Thestreet.com، یک وب سایت خبری مالی و سوادآموزی است.

 

او هنگام بحث در مورد سهام Advanced Micro Devices گفت:

مثل همیشه از افرادی که علیه من شرط بندی می‌کنند و بر علیه من عمل می‌کنند استقبال می‌کنم. من ۴۲ سال است که این کار را انجام داده ام.

 

کرامر سپس یک توییت دیگر در مورد رمزارز نوشت. مجری Mad Money با اشاره به اینکه مزرعه‌ای را با سود بیت کوین خود و یک قایق با سود اتر خریده است، سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال را به چالش می کشد:

از شما می‌خواهم علیه من شرط‌بندی کنید. شما ۴۲ سال این کار را انجام نداده اید و هر سال هم ضرر می‌کنید.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا