دور سرمایه‌گذاری ۴.۳ میلیون دلاری Jia

Jia، یک استارت‌آپ فین‌تک بلاکچین، اخیراً فاش کرده است که ۴.۳ میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری اولیه که توسط صندوق کریپتویی مصرف‌کننده در مراحل اولیه TCG Crypto رهبری می‌شود، جمع‌آوری کرده است. Jia گفته است که از بودجه جمع‌آوری شده برای تقویت فعالیت‌های کنیا و فیلیپین استفاده خواهد کرد. بعدا، جیا همچنین از سرمایه جمع‌آوری شده برای تامین مالی اکتشاف بازارهای جدید استفاده خواهد کرد.

 

تامین مالی مقرون به صرفه برای مشاغل کوچک

Jia، یک فین‌تک بلاکچین متمرکز بر آفریقا و آسیا، اخیراً ۴.۳ میلیون دلار سرمایه اولیه به علاوه یک میلیون دلار اضافی برای نقدینگی زنجیره‌ای جذب کرده است. بر اساس گزارش Techcrunch ،TCG Crypto، یک صندوق کریپتویی مصرف‌کننده در مراحل اولیه، این دور را رهبری کرد.

 

همچنین شرکت‌های Blocktower ،Hashed Emergent ،Saison Capital و Global Coin Research در این دور شرکت کردند. سرمایه‌گذاران فرشته‌ای که در این دور شرکت کردند عبارتند از Packy McCormick ،Anand Iyer ،Jared Hecht و Rory Eakin.

 

طبق این گزارش، جیا در حال برنامه‌ریزی برای تقویت عملیات خود در کنیا و فیلیپین با افزایش سرمایه است. پس از آن، انتظار می‌رود این استارت آپ بازارهای جدیدی را در غرب آفریقا، آمریکای لاتین و آسیا کشف کند.

 

زک مارکس، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران جیا، در اظهارات خود پس از افزایش سرمایه موفق گفت:

ایده این است که تامین مالی مقرون به صرفه برای کسب و کارهای خرد فراهم شود و پس از بازپرداخت، با دریافت جوایز نمادین، مالک می‌شوند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا