اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتال

جسی پاول، از سمت مدیر عاملی کراکن کناره‌گیری کرد

جسی پاول، مدیر اجرایی، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران صرافی کراکن، پس از بیش از یک دهه مدیریت در این شرکت، از سمت خود کناره‌گیری خواهد کرد.

 

کناره‌گیری جسی پاول از سمت مدیر عاملی کراکن

بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی در روز چهارشنبه (۲۱ اوت ۲۰۲۲)، Dave Ripley، مدیر عملیاتی کراکن (COO)، جایگزین پاول به عنوان مدیرعامل جدید خواهد شد و زمانی که شرکت یک مدیر عملیاتی جدید جایگزین کند، ریپلی بالاترین مقام اجرایی این شرکت را به عهده خواهد گرفت. در همین حال، پاول، بزرگترین سهامدار کراکن، رئیس هیئت مدیره شرکت باقی خواهد ماند.

 

طبق بیانیه رئیس سابق کراکن:

رهبری و تجربه ثابت شده Dave به من اطمینان زیادی می‌دهد که او جانشین ایده آل و بهترین فرد برای هدایت کراکن در دوره بعدی رشد است. من مشتاقانه منتظر هستم که زمان بیشتری را برای محصولات شرکت، تجربه کاربری و حمایت از این صنعت گسترده صرف کنم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا