اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

جروم پاول درباره دلار دیجیتال

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو می‌گوید که بانک مرکزی ایالات متحده در حال بررسی این است که آیا دلار دیجیتالی را با حوزه بسیار گسترده منتشر کند یا خیر. وی خاطرنشان کرد که فدرال رزرو با کنگره و قوه مجریه در مورد صدور ارز دیجیتال بانک مرکزی همکاری می‌کند.

 

رئیس فدرال رزرو در مورد پیشرفت دلار دیجیتال

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، روز سه‌شنبه در جریان یک میزگرد در مورد تامین مالی دیجیتال به میزبانی بانک فرانسه، به‌روزرسانی عملکرد دلار دیجیتال بانک مرکزی را ارائه کرد.

 

رئیس کل بانک مرکزی خاطرنشان کرد:

پول نقد در ایالات متحده ناپدید نمی‌شود. ما هنوز از پول نقد بسیار استفاده می‌کنیم. با این حال نه به صورت مطلق! و در مقایسه با پرداخت‌های غیرنقدی رو به کاهش است.

 

پاول توضیح داد که فدرال رزرو به دقت به هزینه‌ها و مزایای بالقوه انتشار ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) در ایالات متحده نگاه می‌نگرد. ما در حال ارزیابی مسائل مربوط به سیاست و مسائل فناوری هستیم و این کار را با یک دامنه بسیار گسترده انجام می‌دهیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا