دیدگاه Jeremy Allaire درباره قوانین استیبل کوین

Jeremy Allaire، مدیر عامل Circle، شرکتی که پشت انتشار سکه USDC قرار دارد، نگرانی‌های خود را در مورد وضعیت مقررات استیبل کوین در ایالات متحده در یک جلسه استماع کنگره اظهار داشت که دولت‌های دیگر قبلاً صدور دلارهای دیجیتال را تنظیم می‌کردند و از دولت ایالات متحده خواست تا با صدور قوانین استیبل کوین اقدام کند.

 

Jeremy Allaire، مدیر عامل Circle، خواستار مقررات Stablecoin است: زمان عمل فرا رسیده است

Jeremy Allaire، مدیر عامل Circle، یک شرکت استیبل کوین مستقر در ایالات متحده، خواستار تنظیم مقررات استیبل کوین برای حفظ حاکمیت کشور بر صدور دلارهای دیجیتال شده است. در یک جلسه استماع کنگره، آلر توضیح داد که سایر کشورها قبلاً چارچوب‌هایی را برای انتشار استیبل کوین‌های با پشتوانه دلار تهیه و ایجاد کرده‌اند و ایالات متحده را پشت سر گذاشته‌اند.

 

آلر توضیح داد:

ما شاهد هستیم که دولت‌ها در سراسر جهان، اتحادیه اروپا، بریتانیا، ژاپن، هنگ کنگ، سنگاپور و دیگران، در واقع قوانینی را برای نحوه صدور و عملکرد دلارهای دیجیتال در آن بازارها تعریف می‌کنند، که شگفت‌انگیز است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا