نظر جفری تاکر در مورد دلارزدایی

جفری تاکر با اشاره به روند رو به رشد دلارزدایی می‌گوید ما در نقطه عطف دلار آمریکا هستیم. او هشدار داد دلار نمی‌تواند پادشاه شود و افزود که تاریخ رویدادهای اخیر را به عنوان نقطه عطف دلار ثبت خواهد کرد.

 

جفری تاکر در مورد دلارزدایی

جفری تاکر، نویسنده و ناشر که سال‌ها برای ران پل، نماینده سابق ایالات متحده و موسسه میزس کار می‌کرد، در مصاحبه‌ای با NTD News در روز چهارشنبه دیدگاه خود را درباره روند رو به رشد دلارزدایی و اثرات آن بر اقتصاد ایالات متحده به اشتراک گذاشت.

 

وی در پاسخ به این سؤال که آیا دلارزدایی واقعاً اتفاق می‌افتد و چه زمانی اثرات آن را احساس خواهیم کرد، توضیح داد که ایالات متحده از سال ۱۹۴۴ بر بازار ارز جهانی تسلط داشته است که این امر باعث شده است تا بتواند بر سیاست‌های جهانی تأثیر بگذارد.

 

با این حال وی با اشاره به حمله و تحریم‌های اعمال شده توسط دولت آمریکا علیه روسیه در پی وقوع جنگ روسیه و اوکراین، اظهار داشت:

تاریخ ثبت خواهد کرد که نقطه عطف دلار بود. از سال ۱۹۴۴، دلار حتی پس از پایان استاندارد طلا در سال ۱۹۷۱ مسلط بوده است. این واقعاً با حمله به روسیه و تحریم‌ها تغییر کرده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا