مصاحبهاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

Jeffrey Gundlach درباره زمان خرید رمزارز بحث می‌کند

Jeffrey Gundlach، با نام مستعار Bond King، دیدگاه خود را در مورد زمان خرید ارز دیجیتال به اشتراک گذاشته است. او تاکید کرد شما به یک محور واقعی فدرال رزرو نیاز دارید. Gundlach همچنین در مورد افزایش خطر رکود هشدار داد و خاطرنشان کرد که زمان آن رسیده که در بازار سهام نزولی باشیم.

 

نظر Jeffrey Gundlach در مورد افزایش نرخ فدرال رزرو، اقتصاد ایالات متحده و زمان خرید رمزارز

بنیانگذار و مدیر اجرایی شرکت مدیریت سرمایه گذاری Doubleline، جفری گاندلاچ، چشم‌انداز خود را در مورد اقتصاد ایالات متحده، بازارهای سهام و اوراق قرضه و زمان خرید کریپتو در این هفته به اشتراک گذاشت. دابل لاین که دفتر مرکزی آن در تامپا، فلوریدا قرار دارد، از ۳۰ ژوئن بیش از ۱۰۷ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت (AUM) دارد.

 

در مصاحبه‌ای با CNBC در حاشیه کنفرانس Future Proof در روز سه‌شنبه، این میلیاردر توضیح داد که هنوز خیلی زود است که روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنید زیرا فدرال رزرو احتمالاً نرخ‌های بهره بیشتری را افزایش می‌دهد.

 

Gundlach در مورد اینکه آیا زمان خوبی برای خرید ارز دیجیتال در شرایط فعلی بازار است یا خیر، اظهار داشت:

من مطمئناً امروز خریدار نخواهم بود.

 

Gundlach پس از اینکه در سال ۲۰۱۱ روی جلد Barron با عنوان The New Bond King ظاهر شد، گاهی اوقات به عنوان Bond King شناخته می‌شود. سرمایه‌گذار نهادی در سال ۲۰۱۳ او را با عنوان Money Manager of the Year معرفی کرد و مارکت‌های بلومبرگ او را در سال‌های ۲۰۱۲، ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ در لیست تأثیرگذارترین افراد قرار دادند. او در سال ۲۰۱۷ به تالار مشاهیر درآمد ثابت FIASI معرفی شد. ارزش دارایی او در حال حاضر حدود ۲.۲ میلیارد است.

 

در مصاحبه سه‌شنبه، این میلیاردر تاکید کرد که زمان بازگشت به فضای کریپتو زمانی است که فدرال رزرو از افزایش نرخ‌ها دور می‌شود و سیاست‌های پول رایگان خود را آغاز می‌کند. Gundlach با اشاره به موضع جنگ طلبانه فدرال رزرو و ترس از رکود اقتصادی تاکید کرد:

من فکر می‌کنم زمانی که دوباره پول رایگان توزیع کنند، رمزارز می‌خرید. شما به یک محور واقعی فدرال رزرو نیاز دارید. سرمایه‌گذاران فعلا نباید رمزارز بخرند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا