نظر جی کلیتون در مورد اقدامات اجرایی SEC

جی کلیتون، رئیس سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) نظر خود را در مورد نحوه رویکرد سازمان به اجرا در فضای کریپتو ارائه کرد. در یک پنل سرمایه‌گذاری بلومبرگ، کلیتون اظهار داشت در حالی که از آژانس و قانون حمایت می‌کند، موضوع مقررات ارزهای دیجیتال باید با تفاوت‌های ظریف برخورد شود.

 

جی کلیتون، رئیس سابق SEC، هنگام برخورد با کریپتو، خواستار تفاوت‌های ظریف است

جی کلیتون، رئیس سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در مورد تشدید اقدامات اجرایی که این سازمان در حال حاضر علیه مبادلات ارزهای دیجیتال انجام می دهد، موضع‌گیری کرد.

 

این آژانس اخیراً بایننس و کوین بیس، دو تا از بزرگ‌ترین کسب‌وکارهای ارزهای دیجیتال در جهان را با اتهامات کارگزاری غیرقانونی متهم کرد و اظهار داشت که به مشتریان آمریکایی اجازه می‌دهند اوراق بهادار ثبت‌نشده خریداری کنند.

 

در یک پنل مشترک بلومبرگ با دان مورهد، موسس و شریک مدیریت Pantera Capital، کلایتون اظهار داشت در حالی که از SEC و تعاریف فعلی قانون حمایت می‌کند، ایده‌های دیگری در مورد اجرای آن دارد.

 

وقتی از کلایتون پرسیده شد که آیا با حرکت‌های گری گنسلر، رئیس فعلی SEC موافق است، گفت:

وقتی من آنجا بودم، مردم می‌گفتند من یک شاهین کریپتو هستم. ما به طور مؤثر شور و شوق ICO را تعطیل کردیم. من فکر می‌کنم که ما در حال گفتگوهای بسیار صریح در مورد چیزی هستیم که نیاز به جزئیات دارد.

 

علاوه بر این، کلیتون تصریح کرد که رمزارز و بلاکچین فقط فناوری هستند و استفاده از این فناوری‌ها در جنبه‌های مختلف سیستم مالی باید بدون بحث باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا