جی کلیتون درباره موضع SEC

جی کلیتون، رئیس سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، موضع خود را در مورد استراتژی اجرایی اخیراً اجرا شده تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده افشا کرده است. کلایتون در مصاحبه‌ای با CNBC اظهار داشت که استراتژی SEC برای آوردن پرونده‌های بی‌شمار علیه شرکت‌های آمریکایی به دادگاه مشکل‌ساز است.

 

جی کلیتون از استراتژی حجم پرونده SEC انتقاد می‌کند

جی کلیتون، رئیس سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، نگرانی‌های خود را در مورد روش جدید تنظیم کننده‌های ایالات متحده، که شامل ارجاع بسیاری از پرونده‌ها به دادگاه، حتی آنهایی که فکر می‌کنند موفق نمی‌شوند، ابراز کرد. در مصاحبه اخیر با CNBC، کلایتون از این استراتژی اجرایی به عنوان یک تغییر اساسی در نگاه آمریکایی‌ها به نقش دولت یاد کرد.

 

کلایتون درباره این رویکرد استراتژیک جدید اظهار داشت:

من نمی‌خواهم در جایی باشم که بدانم دولت پرونده‌هایی را مطرح می‌کند که فکر می‌کنند می‌بازند. تصور کنید شما فردی هستید که مشمول آن پرونده هستید.

 

علاوه بر این، کلایتون اعلام کرد که وقتی آژانس‌ها قدرت ایالتی را دارند، قرار است فقط پرونده‌هایی را مطرح کنند و فقط قوانینی را وضع کنند که فکر می‌کنید قرار است از نظر قضایی تصویب شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا