ادعاهای جنجالی خاویر مایلی

خاویر مایلی، کاندیدای لیبرال ریاست جمهوری آرژانتین، اخیراً اعلام کرد که بودجه مورد نیاز برای دلاری کردن کشور را با قیمت‌های فعلی بازار در اختیار دارد. مایلی خاطرنشان کرد که تیم او یک NDA (توافقنامه عدم افشا) را با اشخاص ثالث ناشناس امضا کرده است که نقدینگی مورد نیاز برای بستن بانک مرکزی آرژانتین را تامین می‌کند.

 

خاویر مایلی پیشنهاد دلاری‌سازی را در آرژانتین ارائه می‌کند

خاویر مایلی، یک کاندیدای لیبرال ریاست جمهوری در آرژانتین، طرح دولت خود را برای حذف تورم در این کشور در صورت انتخاب شدن پیش برد. او اظهار داشت که در حال حاضر بودجه لازم برای دلاری کردن اقتصاد به قیمت‌های فعلی بازار را دارد.

مایلی که دلاری‌سازی را به بخشی از برنامه دولت خود تبدیل کرده است، اعلام کرد:

در حالی که حمله می‌کنند، بدنام می‌کنند، عمل می‌کنند و غیره، ما در حال پیشروی در مذاکرات بوده‌ایم و دلارهایی را برای دلاری کردن اقتصاد به ارزش دلار بازار به دست آورده ایم. ما به کار برای حل یک مشکل بزرگ در آرژانتین که تورم است، ادامه می‌دهیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا