اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

بانک ژاپنی SMBC و ورود به بازارهای NFT و Web3

شرکت Sumitomo Mitsui Banking Corporation (SMBC)، دومین بانک بزرگ از سه بانک بزرگ ژاپن، اعلام کرده است که در حال برنامه‌ریزی برای توسعه کسب‌وکارهای دارایی دیجیتال، از جمله توکن‌های غیرمثلی (NFT) و پلتفرم‌های Web3 است. این شرکت با Hashport، گروهی که خدمات توکن‌سازی و لیست کردن را در ژاپن ارائه می‌کند، همکاری خواهد کرد تا یک آزمایشگاه تجاری توکن برای آزمایش این فناوری‌های جدید راه‌اندازی کند.

 

دومین بانک بزرگ ژاپنی که خدمات توکن و NFT را معرفی کرد

بسیاری از شرکت های بانکداری سنتی در سراسر جهان اکنون در حال بررسی ورود به تجارت دارایی های دیجیتال و رمزنگاری هستند. SMBC، شرکت Sumitomo Mitsui Banking، موسسه ای با بیش از ۴۶۳ شعبه و حضور در سراسر جهان، اعلام کرده است که قصد دارد وارد تجارت دارایی های رمزنگاری شود و خدمات NFT و Web3 را به عنوان اولویت اصلی خود در این زمینه در نظر بگیرد.

 

برای دستیابی به این هدف، SMBC با Hashport، شرکتی که متخصص در ارائه راه حل های توکن سازی و خدمات لیست کردن است، شریک شده است. بیانیه مطبوعاتی نشان می‌دهد که دانش تجاری SMBC و راه‌حل‌های فنی Web3 Hashport به سرمایه‌گذاری مشترک اجازه می‌دهد تا یک پلت فرم خدمات بسازد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا