افزایش نفوذ ژاپن در Web3

افزایش نفوذ ژاپن در Web3. ژاپن اعلام کرد: سیاست‌های تبلیغی Web3 بیشتری در راه است.

 

بهبود Web3 به کمک ژاپن

فومیو کیشیدا، نخست وزیر ژاپن روز سه شنبه گفت که این کشور قصد دارد محیط وب ۳ را برای استفاده از توکن‌ها بهبود بخشد و صنعت محتوا را احیا کند. وی افزود:

“طرح کلی خط مشی سالانه این کشور شامل اقداماتی است که حفاظت از کاربر را در نظر می‌گیرد و در عین حال محیط را برای استفاده از توکن‌های Web3 و احیای صنعت محتوا را بهبود می‌بخشد.”

کیشیدا این اظهارات را در یک ویدئوی ضبط شده که در کنفرانس WebX در توکیو پخش شد که روز سه شنبه افتتاح شد؛ وی بیان کرد و در ادامه مورد استقبال حزب لیبرال دموکرات از Web3 بود.

رهبر کشور ژاپن با اشاره به سیاست اقتصادی شاخص خود که قصد دارد با تمرکز بر نوآوری، استارت‌آپ‌ها و تحول دیجیتال، رشد و توزیع ثروت را هدایت کند، تکرار کرد که «وب۳ بخشی از شکل جدید سرمایه‌داری است».

کیشیدا گفت: «یک شرکت بزرگ ژاپنی یک پروژه بلندپروازانه در مقیاس بزرگ را اعلام خواهد کرد که یک منطقه اقتصادی ارزشمند در متاورس ایجاد خواهد کرد.
کویچی هاگیودا، رئیس شورای تحقیقات سیاست حزب حاکم لیبرال دموکرات، درست قبل از سخنرانی کیشیدا روی صحنه رفت تا موضع حزب را در قبال Web3 بیان کند و گفت که حتی کسانی که با این صنعت آشنایی ندارند باید “موضعی فراگیر” اتخاذ کنند.

از سال گذشته، تعداد معدودی از سیاستمداران در ژاپن روی خط‌‌ مشی‌ها و دستورالعمل‌هایی برای NFT، استیبل کوین و DAO کار می‌کنند و یک الزام مالیاتی سنگین را که بنیان‌گذاران پروژه را از کشور دور می‌کرد، کنار گذاشته‌اند.

منبع: coindesk

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا