هشدار جنت یلن درباره عواقب عدم پرداخت بدهی آمریکا

جنت یلن، وزیر خزانه‌داری آمریکا بار دیگر درباره عواقب عدم پرداخت بدهی آمریکا هشدار داد. در طی یک کنفرانس مطبوعاتی در نیگاتا، ژاپن، یلن اظهار داشت که این یک بحران خودساخته خواهد بود و از کنگره خواست که سریعاً در مورد این موضوع اقدام کند و اظهار داشت که قصور نتیجه غیرقابل تصوری در مورد این موضوع خواهد داشت.

 

جنت یلن، وزیر خزانه‌داری آمریکا از کنگره خواست تا برای جلوگیری از نکول بدهی سریعاً اقدام کند

جنت یلن، وزیر خزانه‌داری ایالات متحده از کنگره خواسته است که به سرعت در مورد افزایش سقف بدهی اقدام کند تا از نکول احتمالی بدهی که پیامدهای منفی برای اقتصاد کشور به همراه خواهد داشت، جلوگیری کند. در یک کنفرانس مطبوعاتی در نیگاتا، ژاپن، پیش از نشست وزرای دارایی و روسای بانک مرکزی G7، یلن بار دیگر در مورد اثرات وحشتناکی که چنین رویدادی ایجاد می‌کند، هشدار داد.

 

یلن اعلام کرد:

هیچ جایگزین خوبی وجود ندارد که ما را از فاجعه نجات دهد. من نمی‌خواهم رتبه‌بندی کنم که کدام گزینه بد بهتر از سایرین است، اما تنها چیز معقول این است که سقف بدهی را بالا ببریم و از عواقب وحشتناکی که در پی خواهد داشت، اجتناب کنیم.

 

علاوه بر این، یلن اظهار داشت که برای او، این یک بحران خودساخته است که دلیلی برای وقوع ندارد. او توضیح داد:

دلیل خوبی برای ایجاد یک بحران خوب از خودمان وجود ندارد. کنگره ایالات متحده از سال ۱۹۶۰ تقریباً ۸۰ بار سقف بدهی را افزایش یا تعلیق کرده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا