صحبت‌های جدید جنت یلن درباره وضعیت آمریکا

جنت یلن، وزیر خزانه‌داری ایالات متحده، پیش‌ینی خود را در مورد تاریخی که دولت ایالات متحده می‌تواند تعهدات بدهی خود را نکول کند، به روز کرده است. او هشدار داد که اگر کنگره سقف بدهی را تا ۵ ژوئن افزایش یا تعلیق ندهد، خزانه‌داری منابع کافی برای ارضای تعهدات دولت نخواهد داشت.

 

یلن هشدار داد که ایالات متحده ممکن است در تاریخ ۵ ژوئن نکول کند

جنت یلن، وزیر خزانه‌داری ایالات متحده، برآورد خود را برای تاریخ احتمالی نکول ایالات متحده اصلاح کرده است.

 

سسیلن در نامه ای که روز جمعه به همه رهبران کنگره در مورد محدودیت بدهی ارسال کرد، نوشت:

بر اساس جدیدترین داده‌های موجود، اکنون تخمین می‌زنیم که اگر کنگره سقف بدهی را تا ۵ ژوئن افزایش یا تعلیق ندهد، خزانه‌داری منابع کافی برای ارضای تعهدات دولت نخواهد داشت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا