مصاحبهاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

دیدگاه جیمی دیمون درباره ارزهای دیجیتال

جیمی دیمون، مدیر عامل جی‌پی مورگان چیس، در جلسه استماع کنگره ایالات متحده گفت که توکن‌های رمزنگاری مانند بیت کوین، طرح‌های پانزی غیرمتمرکز هستند. او به قانونگذاران گفت من در مورد توکن‌های رمزنگاری که شما آن را ارز می‌نامید، شک دارم.

 

جیمی دیمون، مدیرعامل جی‌پی مورگان، ارزهای دیجیتال را پانزی می‌نامد

جیمی دیمون، مدیر عامل JPMorgan Chase & Co، دیدگاه خود را در مورد ارزهای دیجیتال، به ویژه بیت کوین، در جلسه استماع کنگره در روز چهارشنبه به اشتراک گذاشت.

 

دیمون در پاسخ به سؤال نماینده جاش گاتهایمر در مورد توسعه سریع دارایی‌های دیجیتال، بر اهمیت جداسازی ارزهای دیجیتال از سایر نوآوری‌هایی که به گفته او واقعی هستند و کاری انجام می‌دهند، مانند بلاکچین، امور مالی غیرمتمرکز (defi) تاکید کرد.

 

مقام اجرایی اظهار داشت:

من در مورد توکن‌های رمزنگاری که شما آنها را ارز می‌نامید، مانند بیت کوین، شک دارم. آنها طرح‌های پانزی غیرمتمرکز هستند و این تصور که ارزهای دیجیتال برای هر کسی خوب است، باور نکردنی است.

 

 رئیس JPMorgan اشاره کرد که سالانه میلیاردها دلار از طریق رمزارزها از دست می‌رود و ارزهای دیجیتال را به جرائمی مانند پرداخت‌های باج‌افزار، پول‌شویی، قاچاق جنسی و سرقت مرتبط می‌کند. او تاکید کرد که رمزارزها خطرناک هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا